Wpis z mikrobloga

#grybezpradu #druk3d
Grająco-drukujący mircy, mam nieco modeli 3d, które opublikowałem na cults3d. Wytworzone w ramach hobbystycznego uczenia się blendera. Dupy nie urywa, ale podobały mi się na tyle, żeby je opublikować. Jakby komuś się spodobał któryś z płatnych modeli, to mogę udostępnić kod ze zniżką 100% (za darmo to uczciwa cena), w zamian za podzielenie się zdjęciami z gotowych wydruków. Jakby były foty po pomalowaniu,. albo w ogóle w użyciu w jakiejś grze to w ogóle by było świetnie.

Moje modele: https://cults3d.com/en/users/Bukszpryt/3d-models

Ze 2/3 rzeczy na tej liście to zupełne pierdoły, ale jakaś 1/3 na górze może się nadawać do gier. Są elementy terenu i statki kosmiczne (np do Warfleets)
  • 9
  • 1
@deryt: Powinienem tu zacytować prezydenta mówiącego, że się uczy cały czas, ale nie chce mi się tej wypowiedzi szukać.

Generalnie to zależy jak liczyć. Pierwszy raz blendera odpaliłem pewnie z 10 albo więcej lat temu, ale przez znaczną większość czasu od tego momentu go nie ruszałem. Jakoś tak bardziej zacząłem coś kombinować w blenderze chyba w zeszłym roku, ale to też nie tak, że codziennie coś robię. Czasem mnie najdzie, to