Wpis z mikrobloga

#mediamarkt jak zawsze w formie. Zamawiam w poniedziałek TV przez apke, bo rabat. Zamówienie ma być na piątek (taka opcja dostawy była dostępna w apce).
W czwartek dzwonię, że nie dostałam ani potwierdzenia ani nr listu przewozowego nic, cisza. Infolinia mówi, że tak, tak, mamy zamówienie i zostało właśnie odebrane przez kuriera, proszę czekać na dostawę.

W piątek dzwonię po raz 2, żeby się upewnić. Mówią na infolinii, że" zamówienie czeka na odbiór w sklepie" XD Ja się pytam w jakim sklepie, jak ja do domu zamawiałam. A oni "aaaa, przepraszamy, błąd w systemie. Gdzieś ten tv jest, kurier pewnie wiezie i może będzie na dziś, skoro tak była dostawa zamówiona, ale ja mam błąd systemu więc nic pani więcej nie powiem, poza tym że widzę, że czeka w salonie, ale to nie jest prawdziwa informacja" xD

No dobra, nadal nie mam info, gdzie jest paczka, kto ją wiezie, ale ufam, że na infolinii by mnie nie okłamali hehe. Oczywiście w piątek tv ani widu ani słychu.

Dzwonię więc dziś (poniedziałek) lekko poirytowana, a Pan na infolinii mówi, że" zamówienie jest przygotowane do odbioru przez kuriera" XD. Więc się pytam, czy ta paczka to nie idzie w drugą stronę, ode mnie do nich, skoro była już odebrana przez kuriera, a wczoraj to nawet była do odbioru w salonie, a dziś znowu czeka na kuriera. Pan mówi, że nie wie, że faktycznie były błędy w apce, ale zaraz prześle mi dane do śledzenia paczki. No i wysłał. Dane do jakiegoś pośrednika, gdzie nie da się sprawdzić statusu przesyłki po tym numerze xD Finalnie nie wiem gdzie ten TV jest, czy ktoś mi go dowiezie, czy w ogóle dostanę to, co zamówiłam.

Jprdl nigdy więcej Media Markt. Szczerze odradzam i nie polecam. #gorzkiezale #zakupyzdupy
  • 1