Wpis z mikrobloga

#kanalzero #cpk #kanalsportowy #polityka

Jak tam fajnopisowcy, dalej za CPK? Dalej narzekacie, że Pułkownik Tusk i jego podpułkownik Lasek zaora ten złodziejski projekt, symbol megalomanii PIS i kompleksów wobec Niemiec?

Jak tam stan naszej Polskiej Husarii z pod wezwaniem zakolaków ulanych Mariuszków z brzuszkiem z Brighton? Dalej protestujecie czy już się pogodziliście, że będzie sensowna i racjonalna rozbudowa Okęcia, Modlina, Pyrzowic i Balic zamiast bezsensownego wyrzucania pieniędzy w błoto w gigantyczne lotnisko CPK?
nad__czlowiek - #kanalzero #cpk #kanalsportowy #polityka 

Jak tam fajnopisowcy, dale...

źródło: 5cb51bdced205a0adfdf3f06af5ac0308b991d1d02fad0967f77178168402023

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Jak tam fajnopisowcy, dalej za CPK? Dalej narzekacie, że Pułkownik Tusk i jego podpułkownik Lasek zaora ten złodziejski projekt, symbol megalomanii PIS i kompleksów wobec Niemiec?


@nad__czlowiek: O widzę, że już znasz już wyniki profesjonalnego, niezależnego audytu? Fajnie jest krytykować zwolenników za myślenie życzeniowe jednocześnie samemu będąc świetszym od samego Tuska i wydając wyrok już teraz. Patrzcie jakie te Mariusze głupie, bredzą coś o wielkiej Polsce, a tu profesjonalna "analiza" w
  • Odpowiedz
ten audyt ma cokolwiek rzetelnie sprawdzić i jest po prostu podkładką, żeby projekt #!$%@?ć do kosza


@aei9077: no wow, odkryłeś amerykę? Przecież każdy wyborca Tuska wie, że ten audyt nic nie wniesie ale jakoś trzeba uzasadnić zaoranie CPK żeby ludzie dalej głosowali.

My już to wszyscy wiedzieli kilka miesięcy temu, ale jak widać husaria z Brighton dopiero łączy kropki
  • Odpowiedz
no wow, odkryłeś amerykę? Przecież każdy wyborca Tuska wie, że ten audyt nic nie wniesie ale jakoś trzeba uzasadnić zaoranie CPK żeby ludzie dalej głosowali.


@nad__czlowiek: Oho zdemaskowałeś sporą część wykopków, jak ktoś tu jest za to wtedy wycieranie mordy audytem: głupi Mariusz popiera projekt zamiast poczekać na profesjonalny audyt, to trzeba usiąść na spokojnie i policzyć, sprawdzić. Ale jak ty krytykujesz CPK i ci przypominam o poczekaniu na audyt to
  • Odpowiedz
@aei9077: nie wiem co ćpasz ale zmniejsz dawkę, ja nigdy nie napisałem ani jednego komentarza czy postu o zasadności audytu

Inteligentna osoba z IQ > 100 by się domyśliła, że żeby zaorać CPK w pokojowych nastrojach trzeba udawać, że przeprowadza się "analizy, audyty" i inne pierdoły, a na koniec stwierdzić, że KO bardzo chciało CPK ale PIS wydał za dużo kasy na głupoty i nie da rady zrobić CPK.

Tusk by
  • Odpowiedz
nie wiem co ćpasz ale zmniejsz dawkę, ja nigdy nie napisałem ani jednego komentarza czy postu o zasadności audytu


Chłop pisze to, a dosłownie 2 akapity niżej:

Audyt to Tusk by mógł robić gdyby chciał serio budować CPK, ale gdyby serio chciał budować CPK to by ekipa Tuska w CPK nie uciekała od telewizyjnych wywiadów.


Chłop sam sobie zaprzecza i jeszcze będzie tu rzucać coś o IQ XDD

@nad__czlowiek: Dla ciebie
  • Odpowiedz
Chłop sam sobie zaprzecza i jeszcze będzie tu rzucać coś o IQ XDD


@aei9077: bo jest Audyt i "Audyt". W przypadku KO - "Audyt" to tylko przenośnia, tak samo jak 100 konkretów na 100 dni rządów. Nikt nic nie audytuje, po prostu tak mówią żeby się ludzie nie czepiali. Tak jak ludzie nie wybrali Tuska dla 100 konkretów (bo nie chcemy by Tusk nam coś dawał, nam wystarczy by odsunął Pis
  • Odpowiedz
@aei9077: bo jest Audyt i "Audyt". W przypadku KO - "Audyt" to tylko przenośnia, tak samo jak 100 konkretów na 100 dni rządów. Nikt nic nie audytuje, po prostu tak mówią żeby się ludzie nie czepiali. Tak jak ludzie nie wybrali Tuska dla 100 konkretów (bo nie chcemy by Tusk nam coś dawał, nam wystarczy by odsunął Pis od władzy i powsadzał do więzień) tak samo od audytu nie oczekujemy rezultatów.
  • Odpowiedz
Jak tam fajnopisowcy, dalej za CPK? Dalej narzekacie, że Pułkownik Tusk i jego podpułkownik Lasek zaora ten złodziejski projekt


@nad__czlowiek: a skąd ty to możesz wiedzieć co zrobią wykopku xd jesteś w tym kraju gównem nic nie znaczącym
  • Odpowiedz