Wpis z mikrobloga

Mirki, u mnie na osiedlu są wszystkie miejsca prywatne. Ja mam tylko jedno, no i na drodze dojazdowej szerokiej na spokojnie dwa samochody ludzie sobie parkują wzdłuż bloku, w jednym miejscu jest węższa i są tam znaki zakazu parkowania oznaczone jako droga pożarowa. Jednakże wzdłuż mojego i poprzednich kilku blokow nie ma nic bo jest to tego typu osiedle że jedzie się prosto cały czas i są po prostu odnogi więc skrzyżowanie eliminuje poprzedni znak więc i na legalu można parkować.
I teraz do rzeczy, jakiś szeryf zaczął od naklejania karnych #!$%@? i zostawiania karteczek, kiedyś mi spuścił powietrze, a mojej kobiecie tdziś już #!$%@? osłonę lusterka
Jakiś sposób na takiego debila? Przypominam że nie ma zakazu postoju wzdłuż mojego bloku
  • 30
  • Odpowiedz
  • 11
@Bobus23456 w tych nowych budynkach na osiedlach to mieszkają nieźli popaprańcy. Jak byłem oglądać mieszkanie w nieoddanym jeszcze bloku, na pustym parkingu zaparkowałem na miejscu które trzeba wykupić to mi facet zastawił drzwi od strony kierowcy, bo stwierdził że nie kupiłem miejsca i nie mogę tam parkować. Mało tego ludzie którzy już się tam wprowadzali strajkowali przeciw budowie paczkomatu i żabce na ich osiedlu. To jest #!$%@? patologia!
  • Odpowiedz
  • 0
@Fanaticz: To jest tak naprawdę droga wewnętrzna ale bez oznaczeń że jest to strefa zamieszkania wiec jeżeli stawają po prawej stronie ulicy i jest przejezdna to sobie możemy parkować. Na czerwono gdzie jest zakaz a później na zielono bez i ludzie parkują wzdłuż drogi nimonu nie wadząc
Bobus23456 - @Fanaticz: To jest tak naprawdę droga wewnętrzna ale bez oznaczeń że jes...

źródło: IMG_20240213_063806

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 4
@Bobus23456 Moja teściowa ma również mieszkanie na tym osiedlu. Przyjazd w odwiedziny z dzieckiem czy w ogóle zaparkowanie to od początku problem. Podobno w regulaminie wspólnoty już jest info, że nie można parkować wzdłuż drogi ale musiałbyś się sam zorientować jak to dokładnie.

Jak pomagałem teściowej w przeprowadzce i zostawiałem samochód aby wyładować rzeczy, to jakiś typ darł się na mnie z okna, że nie wolno mi parkować tam, chociaż wtedy większość
  • Odpowiedz
  • 6
@karpix: Dewelopera powinno się za jaja powiesić. Ludzie parkują gdzie się da bo miejsc dodatkowych nie ma, przynajmniej nie dzwonią po policję jak ktoś parkuje na miejscu dla niepełnosprawnych bo tylko takie nie sa prywatne
  • Odpowiedz
@Bobus23456: sposob jest taki ze parkuj tam gdzie #!$%@? nie utrudniasz nikomu zycia.

Placz lapsa, ktory parkuje na miejscu dla niepelnosprawnych bo musi gruza z okna widziec. Napluc ci w ryj to dla ciebie jak nagroda.
  • Odpowiedz
nie dzwonią po policję jak ktoś parkuje na miejscu dla niepełnosprawnych bo tylko takie nie sa prywatne


@Bobus23456: To nie są miejsca dla niepełnosprawnych. To jest obejście przepisów – nie można robić miejsc parkingowych w pobliżu okien, ale dla niepełnosprawnych można. I takie to są miejsca „dla niepełnosprawnych”.
  • Odpowiedz
  • 0
@crahn @shakerti1 jeszcze raz wam wytłumaczę. OSIEDLE MA TYLKO MIEJSCA PRYWATNE I PARKUJĄ LUDZIE WZDŁUŻ BLOKU GDZIE JEST NORMALNIE PRZEJAZD ALBO NA MIEJSCU DLA "NIEPEŁNOSPRAWNYCH " które wytłumaczył kolega wyżej. I nie byłoby problemem nawet parkowanie nie wiem 200 metrów dalej tylko nie ma nawet takich parkingów dostępnych. Żeby znaleźć miejsce ludzie musieliby parkować na centrum handlowym #!$%@? XDD
  • Odpowiedz
@Bobus23456: skoro nie ma miejsc dostepnych to znaczy ze nie powinienes tam parkowac. trzeba bylo sie zainteresowac wykupem miejsca zanim kupiles mieszkanie.

Janusz polak kombinator kupil mieszkanie nie sprawdzajac czy bedzie mial gdzie parkowac i teraz placze ze musi na centrum handlowym parkowac bo nie wykupil miejsca postojowego, polska w pigulce.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bobus23456: Parkujemy po jednej stronie ulicy i nikomu nie wadzimy, muszą się ludzie omijać ale niejednokrotnie widziałem normalne ulice na mieście jeszcze mniej przejezde a tu jest raptem kilka bloków i droga osiedla
  • Odpowiedz
@Bobus23456: No wlasnie, musza sie mijac, wiec utrudniasz innym zycie. Jezdnia powinna byc drozna - droga pozarowa powinna byc drozna 24/7, nie masz gdzie parkowac = nie powinienes jezdzic autem, elo.
  • Odpowiedz