Wpis z mikrobloga

Patrzcie huopy co huop stworzył aby nagrać filmik jak sam siebie strzyże co by niedowiarkom udowodnić ( ͠° °)
Zamontowałem DJI na elastycznym mini statywie ten na większy i obwiązałem taśmą. To samo powerbank do tego większego i kabel USB C do ładowania kamerki aby prądu nie zabrakło podczas nagrywki. Do dodatkowego doświetlenia akcji lampa ringowa z power bankiem zamocowanym na taśmę. Teraz pozostaje naładować jedynie maszynki. Chcę nagrać strzyżenie góry nożyczkami, boki skin fade i potem połączyć boki z górą. Myślę że, tak z parę nagrywek bo może coś nie pyknie z nagraniem i zmontować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fryzura Quiff ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zwierz33 - Patrzcie huopy co huop stworzył aby nagrać filmik jak sam siebie strzyże c...

źródło: temp_file1024705973435795602

Pobierz
Zwierz33 - Patrzcie huopy co huop stworzył aby nagrać filmik jak sam siebie strzyże c...
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@Dollcel: Na łykop filmika nie będę wrzucał to bardziej do użytku osobistego i na pamiątkę jak już mi włosy wypadną bo nikt nie uwierzy że, sam siebie obcinałem. szczególnie że, jakość taka sama jak u pro barbera. Tutaj jedynie foty z zamazaną twarzą ale to już wrzucałem parę razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Dollcel: Jeszcze chyba będę musiał postawić tel gdzieś z boku i połączyć przez bluetooth z DJI żebym miał większą kontrolę nad tym co dzieje się w kadrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Dollcel: To DJI wystarczy, tylko bym sobie kupił najnowsze bo ma tak dobre światło że, bije na głowę wszystkie kamerki sportowe a z kolei DJI Pocet 3 to nawet Iphone do tego stabilizacja sztos. Na razie w foty się nie bawię a vlogów ani nic nie kręcę. A sportowa to na rower, z buta, wycieczka, taka nagrywka jak teraz czy moto albo wakacje. Jakbym miał się bawić w foty to Canon
  • Odpowiedz
  • 0
@Dollcel: Mi osobiście od zawsze Canony bardziej się podobały ale Pentax też ciekawy. Bo Nikon to mnie odrzuca na tyle że, nawet nie biorę go pod uwagę []
  • Odpowiedz