Wpis z mikrobloga

@hipodrom: opcja furtki to otwiera bramę na np. 1 metr dla pieszego a nie całą. Stp zostaje zwarte, jak rozewrzesz daje sygnał stop do napędu. Można pod to podpiąć np. czujnik otwarcia furtki żeby brama w nią nie uderzyła.
  • 0
@mrbj: wybacz jeszcze jedno pytanie, bo widzę że trafiłem na znawcę tematu. Zasięg z pilota mam kiepski, z 10 metrów. Myślisz że jak wyprostuję ostatni przewód Ew dam dłuższy to będzie lepiej? To chyba antena i ona leży bezpośrednio na tym układzie, może łapie jakieś zaburzenia zbiera…
@mrbj: Widzę że ogarniasz temat z tymi montażami. Polecisz jakiś wideodomofon do otwierania furtki, bramy i bramy garażowej. Wszędzie mam kable pociągnięte. Chcę z tym powalczyć sam
@Capshov: nie zajmuje się stricte domofonami i nie znam żadnego, który by obsługiwał 3 wyjścia. Montuje hikvision, jedna apka do kamer jeśli masz i domofonu. Satel ostatnio wypuścił aktualizacje do obsługi domofonu, wtedy masz na jednym monitorze w domu alarm, domofon, podgląd z kamer i obsługę np. ogrzewania, podlewania i innej mniej zaawansowanej automatyki.
  • 0
@mrbj: jeszcze dopytam, czy to normalne że elektryk nie podłączył mi przewodu ochronnego do napędu? Widać na zdjęciu kikut, czyli celowo go uciął… ale czemu? To normalne? Może podpiąć jednak ?