Wpis z mikrobloga

#iptv Dobry Wieczór Mireczeki i Mirabelki

Jestem w gronie szczęśliwców którzy mają dostęp do PlusX ( odgrzebałem swoje stare konto - aż się zdziwiłem ,że jeszcze działa ( ͡º ͜ʖ͡º))

Jak obecnie u nich z jakością? Jak duże są opóźnienia (głównie canal + , ew.Viaplay)? Czy jest gdzieś dostepna ich lista kanałów ?
  • 5
  • Odpowiedz
@atomowy_grzybb: jakość elegancka(chyba naprawił też Canal+4K bo ostatnio ładnie działa), opóźnienie około 30-45sek w zależności od kanału, lista nie jest dostępna możesz pobrać sobie listę m3u na kompa i otworzyć sobie np w notatniku i tam będziesz miał wszystkie kanały jakie są.....zakładka get m3u playlist i tam masz czy przy np kodi czy tivimate na zielono download....ogólnie są wszystkie polskie kanały jakie chyba są dostępne plus Viaplay, Ppv ,trochę 4K,
  • Odpowiedz
@makaron25 teraz to nie wiem czy nie zablokował wejścia na Telegram wystarczyło wyszukać jako EPG Event w telegramie i się go znalazło ewentualnie kliknąć w link tak żeby się otworzyła grupa na telegramie ale nie wiem jak u Ciebie mi pokazuje że nazwa użytkownika-nie znaleziona
  • Odpowiedz