Wpis z mikrobloga

Sędziowie | Sezon 2

Odcinek 7 Jarosław Przybył i Krzysztof Jakubik
https://www.hejto.pl/wpis/sedziowie-sezon-2-odcinek-7-jaroslaw-przybyl-i-krzysztof-jakubik-new-https-vtbe-

Odcinek 1 Szymon Marciniak
Odcinek 2 Karol i Marek Arysowie
Odcinek 3 Wojciech Myć
Odcinek 4 Piotr Lasyk
Odcinek 5 Łukasz Szpala
Odcinek 6 Daniel Stefański i Karolina Bojar-Stefańska
#szumekzapodaje #ekstraklasa #ekstraklasaboners #pilkanozna #mecz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomszczyk: No jeżeli twierdzisz, że jeden moderator, który nakrzyczał na przegrywa jest gorszy od Białka banującego za krytykę orlenu, walącego czerwone belki, usuwającego kosmonautę, mający wiele afer nawet na skalę finansową, nieradzący sobie z rumunem, będący hipokrytą krytykując rząd, ale jednocześnie biorący od niego państwowe, czyli m. in. twoje, pieniądze, no to mogę to tylko skwitować to xDDDD

Mi tam się podoba, poziom wyższy, bo nie ma patotagów i poziom
  • Odpowiedz
@yourgrandma bo wszedłem tak kilka razy na jeden z tagów tematycznych i porównałem to co widzę tam z tym co widzę tu.
Może na wykopie nie ma jakoś zajebistej jakości, jednakże w tym bagnie jakie jest można coś interesującego znaleźć.
Na hejto jest samo gunwo.

No jest trochę inaczej. Średnia ilość użytkowników myślących że siedzą na elitarnym portalu jest mniejsza niż na hejto. Tu jednak wiekszosc ludzi ma swiadomosc, ze wykop
  • Odpowiedz
bo wszedłem tak kilka razy na jeden z tagów tematycznych i porównałem to co widzę tam z tym co widzę tu.

Może na wykopie nie ma jakoś zajebistej jakości, jednakże w tym bagnie jakie jest można coś interesującego znaleźć.

Na hejto jest samo gunwo.


@MamMalegoSiurka: Podaj przykład.
  • Odpowiedz
@yourgrandma tagi dotyczące siłowni/sportu. Jest tam dramatycznie słaby poziom w porównaniu z wykopem.
Wprawdzie i tu najczęściej są pytania o białko, ale czasem zdarzają się ciekawe tematy i jeszcze ciekawsze dyskusje i uwagi kilku trenerow/fizjo.
  • Odpowiedz
@yourgrandma: czy ja wiem czy krotkim czasie? troche czasu juz minelo od otwarcia. zakladalem, pewnie nie tylko ja ale i userzy i sami tworcy, ze nastapi fala odplywu z wykopu. kilka afer moglo w tym pomoc, ale oni tego po prostu nie udzwigneli. fale co odeszly z wykopu albo na niego wrocily albo poszly gdzies dalej
  • Odpowiedz