Wpis z mikrobloga

31 Dlatego powiadam wam: Każdy grzech i bluźnierstwo będą odpuszczone ludziom, ale bluźnierstwo przeciwko Duchowi nie będzie odpuszczone. 32 Jeśli ktoś powie słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie mu odpuszczone, lecz jeśli powie przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie mu odpuszczone ani w tym wieku, ani w przyszłym12. 33 Albo uznajcie, że drzewo jest dobre, wtedy i jego owoc jest dobry, albo uznajcie, że drzewo jest złe, wtedy i owoc jego jest zły; bo z owocu poznaje się drzewo. 34 Plemię żmijowe! Jakże wy możecie mówić dobrze, skoro źli jesteście? Przecież z obfitości serca usta mówią. 35 Dobry człowiek z dobrego skarbca wydobywa dobre rzeczy, zły człowiek ze złego skarbca wydobywa złe rzeczy. 36 A powiadam wam: Z każdego bezużytecznego słowa, które wypowiedzą ludzie, zdadzą sprawę w dzień sądu. 37 Bo na podstawie słów twoich będziesz uniewinniony i na podstawie słów twoich będziesz potępiony».
https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=255
#4konserwy #katolicyzm
Ryneczek - 31 Dlatego powiadam wam: Każdy grzech i bluźnierstwo będą odpuszczone ludz...

źródło: jsza

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@villyaroo: Tylko nie zacznij z nim rozmwiac. Mielismy takiego w robocie co rozmawial z bogiem i szatanem. 2 lata bylo to zabawne. Potem przestalo. Skonczylo sie na wizycie pogotowia w asyscie policji i na przymusowych wakacjach w pokoju bez klamek.
Wiec wierz se w co chcesz ale nie rozmawiaj z niewidzialnymi przyjaciolmi bo to sie moze zle skonczyc.
  • Odpowiedz
@villyaroo: Nie masz zamiaru a jednak rozmawiasz. Ja tylko niose pomoc. Koles zostal zwolniony i ponad miesiac spedzil w wariatkowie. Nie jest to nic fajnego jak mniemam wiec wolalem uprzedzic.
  • Odpowiedz
@villyaroo: Nic. Pokazuje tylko zebys czasem nie poszedl w jego slady bo to moze sie zle skonczyc. Jak wspomnialem - ja tylko niose pomoc. Jak zaczniesz rozmawiac z glosami to sie lecz. Bo nieleczone zle sie konczy.
  • Odpowiedz
@villyaroo: No i tylko o to mi chodzilo. Koles nawet nie kryl sie ze rozmawia z glosami. potrafil z nimi prowadzic dyskusje. Co wiecej twierdzil ze te glosy przez niego przemawiaja. Jego tekst: "ale przeciez slyszycie ze czasem mowie innym glosem - to wtedy nie ja mowie"

Jak wspomnialem ze 2 lata bylo to zabawne. Potem przestalo. Pojawily sie grozby karalne itp.
Wiec to dobre podejscie zeby nie rozmawiac z
  • Odpowiedz
@gorzki99 oczywiście, ja biorę pod uwagę ze mogę sie jednak mylić, ale ten #!$%@? duch Święty był #!$%@? naprawdę zajebisty przez te pare chwil które odeszły i już nie chcą wrócić. No niestety, skoro właśnie tak działa ten duch Święty, ze jedynie pozostawia aromat szczęśliwego wspomnienia to pozostawia jedynie ogromny niedosyt, ale jednocześnie nadzieję ze to może kiedyś być może jeszcze wróci i będzie.
  • Odpowiedz
@villyaroo: A ja nie mam zadnych uprawnien zeby Ci mowic co widziales/slyszales/przezyles. Twoja sprawa a nie moja.

Nazywaj jak chcesz tylko chcialem pokazac zeby jednak miec umiar bo moze sie zle skonczyc.
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99 To nie głosy tylko znaki od zmarłych istnieją i sam duch zapukał do naszych drzwi. Inny też dał znak. Ty się lecz jeśli uważasz, że fakty to bajki.
  • Odpowiedz
@gorzki99: Owszem, będziesz. Zmarli dają znaki. I sam duch zapukał do moich drzwi.
Siedzieliśmy w niedzielę 28 stycznia tak, akurat goście byli co ich kupę lat nie było i dowiedzieliśmy się o śmierci dobrego sąsiada przez telefon, w pewnym momencie były trzy puknięcia do drzwi, szybko podbiegliśmy a tam nikogo nie ma. W pięć osób siedzieliśmy, czterech z nas słyszało, tata akurat kaszlał i nie słyszał. Mama od razu pomyślała
  • Odpowiedz