Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,
Przychodzę z porcja pytan. Obecnie skład mam taki jak na zdjęciu poniżej.
Myślałem nad wykonaniem SBC o Sawę, ale nie wiem czy jako spd będzie lepsza od Alaby 93. Bo Zidane i Zico w środku pola gra się mega przyjemnie. Warto robić i wrzucać fodder?

Trafiłem toty icon cecha i chciałem spróbować go, ale w kilku meczach napsuł mi więcej krwi niz Casillas thunder w 550. Swoją drogą Nie sądziłem że w tym roku Iker będzie taki wspaniały, wzrost nie przeszkadza w niczym, a nieraz takie sytuację bronił że to przechodziło ludzkie pojęcie. Ktoś z was miał dłuższą styczność z Cechem i może napisać że jest jednym z keoszych bramkarzy?

Ewentualne jakie zmiany/jakie słabe punkty w drużynie? Rezerwe wrzucę w komentarzu.

Jesten od kilku tygodni na poziomie 13/14 win w lidze weekendowej więc gra się wybornie.
#fut
Yaques - Dzień dobry,
Przychodzę z porcja pytan. Obecnie skład mam taki jak na zdjęci...

źródło: Screenshot_2024-01-24-09-47-13-508_com.ea.gp.fifaultimate

Pobierz
  • 10
@Yaques nie robiłbym Sawy i nic tu nie zmieniał, jakbym zobaczył taki skład w lw to bym od razu wiedział że będzie przesrane bo tu wszystko jest w mecie i na swoim miejscu. Już szybciej robiłbym Gullita za Zidane jeśli grasz 4321
  • 0
@Bielawski: no właśnie z Sawa się mocno zastanawiałem. No to może fodder wrzucę w losowe ikony. Bo żeby wzmocnić skład to jedynie jakieś szczęście będzie potrzebne.

Ale w tym roku nie narzekam na trafy, udało się z picka ikony wyciągnąć Jairzinho, Cafu l, Abily więc super.

No to tylko pracować nad grą, bo czasami robię takie błędy że głowa mała.

Jesscze mam problemy z padem. Biegnę sam na sam i zawodnicy
@Yaques słyszałem że Sawa z sbc szału nie robi więc i sam zrezygnowałem… chociaż i tak z fodderem nie nadążam :D Może Davies zamiast Bachy? Chyba jedyny sensowny upgrade ()