Wpis z mikrobloga

Czy mi się wydaje czy muliny na filmie Filipka po 4 chyba miesiącach życia w Azji pierwszy raz testowali w trójkę przez jedną słomkę u zezola jak smakuje kokos i woda z niego?????
Serio?
W Siem Reap żyją a w Ankor nie byli też. Ludzie to na co ich stać ??? Za chwilę będzie film że wracają do UK coś czuję. #raportzpanstwasrodka
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
@novellista: w sumie racja … i siedzieć w pokoju pisząc książkę.
To mi przypomina u nas taką Teresę na produkcji lat 55 lat zapierd stojąc przy maszynie a synek 25 lat był raz i stwierdził że to nie dla niego bo on lubi muzykę i grać na skrzypcach a tak niszczy sobie dłonie. Tylko że matka pracuje a on z jajami siedzi w domu i marzy o byciu skrzypkiem.
  • Odpowiedz
  • 1
@Khmer76: te filmy z gambo żuli to jak telenowela i bawimy się w śledczych bo może wypił a udawał u zezola że pierwszy raz delektuje się takim larytasem hahaaaa
  • Odpowiedz
@Dzikamery:

Siem Reap żyją a w Ankor nie byli też.

Ta cała muminowa miała pytanie o to, to powiedziała, że bilet kosztuje aż 37 dolków, a oni czekają na darmowe bilety za przebywanie X miesięcy w Kambo. To są po prostu pasożyty co żerują na darmowości i socjalach. Szczerze? W UK i Szwajcarii też pewnie żerowali na socjalach :).

@novellista
  • Odpowiedz
  • 2
@MWittmann: ja pier aż 37 USD to już widzę jak by dostali zawał udar i byłaby pomoc medyczna potrzebna. Mają swój wiek są otyli syn cukrzyk i wcale o tym nie myślą.
  • Odpowiedz
@Dzikamery: Jeśli udawali że pierwszy raz pili to się zbłaźnili że dopiero po takim czasie wodę z kokosa posmakowali. Każdy, dosłownie każdy normalny człowiek będąc w takim kraju chciałby posmakować owoców, kokosa bo napewno inny smak ma niż to co kupi u siebie pod domem. Taki Ankorwat to bym odrazu zwiedził, bilet na 3 dni to chyba 70$ i można inne też w tej cenie pozwiedzać. No ale nie muminy
  • Odpowiedz