Wpis z mikrobloga

@NapalInTheMorning @L3stko AfD to partia której liderzy i ściśle związane z nią media m.in. obwiniają Polskę o wybuch II wojny światowej, twiedzą, że niemcy powinni być dumni z żołnierzy Wehrmachtu, sugerują rewizję naszej zachodniej granicy, nazywają pakt Ribbentrop-Mołotow (zwany też IV rozbiorem Polski) „słuszną decyzją" itp.

musisz!


Musisz co? Przejść do działań? Dobrze się czujesz?
@L3stko: wy konfiarze naprawdę nienawidzicie Polski. Nie ma innego wytłumaczenia na kibicowanie jawnie antypolskiej partii. Idące na śmierć barany

rzeźnik - musisz! Byle te inne owce dupa bolała XD ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


Tłumaczy to w s sumie twoją obsesję na punkcie Donalda "fur Deutschland" Tuska - czymś trzeba to sumienie zagłuszyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@raymond-placek: bzdury piszesz. Kocham Polskę. Nienawidzę Rosji. Nie lubię też Niemiec, bo zrujnowali mój kraj i nigdy za to nie zadośćuczynili. Rosjanie też a do tego zabili mi dziadka.
@L3stko: Jak można jako narodowiec/zwolennik prawicy kibicować skrajnej prawicy w innym kraju, a tym bardziej sąsiednim? Przecież to się kupy dupy nie trzyma. Prawicowe ugrupowania zawsze przedkładają interes własnego kraju/narodu nad wszystko inne, a popierając taki stan rzeczy w innym kraju osłabia się własne interesy i doprowadza do utworzenia ugrupowania powodujące zagrożenie dla suwerenności.