Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Cześć, Adama Machaj oglądałem, gdy nadawał z Chin, potem sobie odpuściłem. Gdy teraz wróciłem do jego kanału przez afery na wykop i wpisy na mirko to nie mogę się połapać.. Więc pytam:
1. Skąd informacje że Srejle, Sina, Dźun to były prostytutki czy coś w ten deseń? Proszę o linki.
2. Jeżeli to prawda z ich przeszłością to czy nie lepiej dla tych dziewczyn że zostały stamtąd wyrwane? Wiem że to brutalne ale tak wygląda świat..
  • 10
  • Odpowiedz
@Sajmonekk: sam Cycolina (łysy) się chwalił, że "one są z nim" dla pieniędzy i chyba nawet podawał stawki, a jeszcze na Reddicie latał jakiś post, że rzekomo ktoś ją sobie pukał dawniej w kambodżańskim burdelu. Na temat Dżun odpalił się jej były plemienny mąż (plemienny "rozwód" 3 miesiące po plemiennym "ślubie"), że bar girl to zawsze będzie bar girl i teraz każdy może ją sobie pukać po kolei, a u łysego
  • Odpowiedz
@Sajmonekk: Kambodża to bardzo biedny kraj w którym funkcjonuje zorganizowany przemysł handlu dziećmi. Młode dziewczyny albo są sprzedawane przez rodzinę albo są kuszone pracą kelnerek i hostess. Tak trafiają pod opiekę alfonsów, a potem te brzydsze idą do tanich burdeli, a te ładniejsze są podstawianie bogatym politykom, wojskowym lub expatom. Stąd przypuszczenia, że dziewczyny z filmików nie siedzą z tymi 50 letnimi dziadami z miłości ale dlatego, że padłu ofiarą obrzydliwego
  • Odpowiedz
@Sajmonekk w Meet Friend lokal miał 5 stolików i 6 kelnerek. Potem Dżejson z USA ohajtał się z Dżun plemiennym ślubem, za chwilę ją rzucił tlumacząc to jakimiś klamstwami Dżun twierdząć, że "bar girl zawsze będzie bar girl"
  • Odpowiedz
@lskx: @mexicofan @Nusantara @Chilli_Heatwave @darth_invader @lskx

Dzięki za odpowiedź.
Więc przyjmijmy że dziewczyny mają przeszłość.. Tak jak pisał @Nusantara Kambodża to biedny kraj i dzieją się tam rzeczy, które są u nas kulturowo niedopuszczalne, ale czy dziewczyny pracujące w takich barach z chęcią nie zmieniły by się miejscami z partnerkami "palmowych" ?
Nie chcę bronić palmowych ale wydaje mi się że dla tych dziewczyn to awans społeczny, zdaje się że Srejle
  • Odpowiedz
@Sajmonekk: tak źle i tak nie dobrze. Odpowiedzialność za kambodżańską pedofilię i wykorzystywanie seksualne spoczywa wyłącznie na tych kambodżańskich sexpatach. Gdyby nie było klientów na takie usługi to nikt by się w to nie pchał w tworzenie takiego biznesu. Są oczywiście normalne związki typu starszy czy gruby gość i dorosła dziewczyna - nie oszukujmy się, że nie dla kasy, ale to nie jest posuwanie dzieci sprzedanych do burdelu. Wśród tagowych "ekspatów"
  • Odpowiedz
@Sajmonekk: @Nusantara @darth_invader
dla nich lepiej ciągnąć białasowi. Srejle to za dużo robic nie musi, bo łysy naprany tak ze nie rucha od dawna, Sina wyglada tak jakb przy krzsychu bylo wiecej roboty.

Właśnie billemu ogarniam materiały. Będą m.in. wywiady z bar girls z phnom phen. #!$%@?. to nei jest 1 sugar daddy dziennie, to 12 sugar daddy dziennie.CHOCIAZ! teraz sie poprawia i mimo braku klientów ceny wzrosły, nawet do 100-200
  • Odpowiedz
@darth_invader:

Wśród tagowych "ekspatów" nie ma chyba ani jednego normalnego związku tylko pijak i niewolnica.


Twarożek była! Trafiła mna takiego ekspate, że była bogatsza od niego :D
  • Odpowiedz