Wpis z mikrobloga

@MarianPazdzioch69: A dlaczego nie ma od początku? Należało się ogrzycy za te wszystkie lepy i inne akcje wobec Parobka. Mi się bardzo podoba. Walczymy o równouprawnienie kobiet (jeżeli w ogóle można tak tę kreaturę nazwać).
  • Odpowiedz
@jointzielony: Chcesz mi powiedzieć, że gdyby jakaś typiara na ulicy wyrwała ci (bądź bliskiej ci osobie) włosy i wypłaciła ze 3 lepy, to twoja reakcja nie byłaby podobna, bo jest innej płci? No masz racje, moja też nie, po prostu bym szmatę znokautował.
  • Odpowiedz
@jointzielony: No spoko, ale nawet na "libacji", co to za różnica? Bo nie bardzo ogarniam. Fakt spożywania alkoholu daje jakieś dodatkowe uprawnienia/fory, czy o co chodzi? POV. jesteś na weselu gdzie alko leje się strumieniami i coś takiego się odpierd*la, nie reagujesz, bo spożywaliście %?
  • Odpowiedz
@MarianPazdzioch69: Wydaje mi się, że on nie poleciał za Magdę, tylko za to jak odzywał się do widzów, i za to, że banował praktycznie każdego, kto tylko powiedział coś nie po myśli. Akcja z Helgą to był tylko dobry pretekst do masowych zgłoszeń - sam się wystawił na widelec tym, którym podpadł moim zdaniem. Ja oglądałem do piwka bez spiny, ale skoro wyleciał to już wola widzów, są inne zajęcia poza
  • Odpowiedz
@OnKujajor91: zdecydujcie się ludzie: jak są dymy to zgłaszacie, jak nie ma dymów, też zgłaszacie... że nie ma dymów xD.
P.S Wyciszał donejty fakt, ale głównie te o rodzinie. Jedynie nie powinien tych o sobie wyciszać
  • Odpowiedz