Wpis z mikrobloga

Mireczki może coś poradzicie. Nadałem paczkę w DPD, niedługo przed zamknięciem. W domu okazało się, że jest zły adres. Paczka pewnie aktualnie podróżuje pomiędzy sortowniami. Czy mogę jakoś cofnąć przesyłkę, ewentualnie zmienić adres doręczenia. Oczywiście nie jest problemem nawet opłacić przesyłkę ponownie. Czy mam aktualnie jakikolwiek na nią wpływ? Pozdrawiam.
  • 4
@Buzun93 nie ma opcji, nikt Ci tego nie cofnie. Jedyne co możesz zrobić to poprosić niewłaściwego odbiorcę o przesłanie paczki na właściwy adres lub odesłanie do Ciebie z powrotem.
@Buzun93 ewentualnie jak paczka podwyższonego ryzyka to zgłosić na policję że na ten i na ten adres przyjdą narkotyki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Buzun93: jak dostałem maila że paczka do mnie idzie to w treści było

Nie możesz odebrać paczki? Nic straconego! Sprawdź nowe, już dostępne w całej Polsce funkcjonalności portalu Moja Paczka: https://mojapaczka.dpd.com.pl



Portal pozwala na przekierowanie, zmianę daty doręczenia, rezygnację z paczki i przekierowanie do punktu Pickup.
więc możliwe że można zmienić adres doręczenia o ile podałeś prawidłowy adres email albo możesz się zalogować jako nadawca