Wpis z mikrobloga

@matkaPewnegoMirka Kamiński nabuzowany czajem udaje gita twardziela i bredzi coś o walce z komuną. Organizuje tajne komplety i wykłada historię Polski przeplataną z tajnikami pracy operacyjnej. Co bardziej kumaci kawisze zaczęli przychodzić bo mają bekę: historię Polski znają lepiej nawet panowie Ukraińcy z firmy sprzątającej a sam Kamiński abuzowany herbatą potrafi urozmaicić długie godziny na nocnych dyżurach. Dla odmiany o pracy operacyjnej tak na prawdę nikt nie chce z nim gadać. Niewiadomo
  • Odpowiedz
@sztynksiareczka: napiszemy razem scenariusz? xD a bez kitu to Mariusz chybaprzeczyścił, mam nadzieję, organizm że odstawka będzie spoko; Maciej ma gorzej, bo teksty o seksualnej treści (koleś może, nie wiem, jest bi, mnie to #!$%@?, ale w celi;) krążą w sieciach. Współczułbym im, gdym nie wiedział ile złych rzeczy #!$%@?
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@matkaPewnegoMirka hehe jakoś mnie fantazja poniosła ale bez kitu tak tych szpiegów z krainy deszczowców widzę.
Ten większy z nadwagą to książkowy krypto co tęskni za dominacją a ten mniejszy chlor to taki typowy pasjonat tematu co przedawkował serie o szpiegach na jutubie.

Niby żarty, ale o ile Mariusz może się w areszcie męczyć bo mało ludzi na kompletach i klawisze się śmieją to Kamil ma szansę na drugie życie. Niech tylko
  • Odpowiedz