Wpis z mikrobloga

@Kjerownik: Nie lepiej byloby wziac jakiegos RX 7700/7800 XT jak juz lecisz Ryzen? Cenowo porównywalnie a duzo lepsze osiagi poza RT.

moja obudowa jest czarne, ma przyciemnianą czarną szybę a w srodku wszystko jest czarne łącznie z coolerem.


@AAAAAPsik: A u mnie wszystko czarne, tylko się swieci niebieskie oko na Hellhoundzie, to juz jestem pedałem czy tylko w połowie? Jak sie komus podoba to niech sobie kupi i podziwia xD
A u mnie wszystko czarne, tylko się swieci niebieskie oko na Hellhoundzie, to juz jestem pedałem czy tylko w połowie? Jak sie komus podoba to niech sobie kupi i podziwia xD


@harrame: jesli sie nie wyrazilem do konca precyzyjnie to ci wyjasnie, nie chodzi o to zeby wszystko było czarne, ja mam czarne bo lubie ale nie musi byc tak, komputer moze być biały, niebieski, stalowy (kiedys miałem stalowy i tez
@Kjerownik: ale kartę teraz to już mogłeś 3080 brać zamiast świecących kabli. Ja rok temu bralem 3070 do budżetowego buildu i jakbym miał wieksze fundusze to wziąłbym 3080, bo te 8gb pamięci już często jest na granicy i wywalało mi ostrzeżenia w rdr2.