Wpis z mikrobloga

#famemma Nie ma kogoś takiego jak Marcin Benka. Amadeusz Natan Rybica aka @Potifara aka @KonikSzeu specjalnie zostawił taka wskazówkę, niby przez przypadek żeby zrzucić z siebie podejrzenia. Gdyby było inaczej to informacja o właścicielu udostępnionego pliku została by usunięta chwilę po znalezieniu takiej informacji. RYBICA! TEGO TAK ŁATWO NIE USUNIESZ! ZARA DOJDZIE DO GRUBASA JAK MU ROBISZ POD GÓRKĘ I POLECISZ JAK TAMTE NA HAREM. W CHVJA WALIĆ TO MY A NIE NAS! POZDRÓW NATALIE RYBICA!
  • 14
  • Odpowiedz
@Frieza_Gold: W serwisie wykop mam jedno konto i jest nim to, z którego do ciebie właśnie wysłałem ten komentarz. Nigdy nie miałem wcześniej żadnego innego. I nie mam też żadnych zapasowych ukrytych gdzieś w czeluściach tego tagu. Prosiłbym o niełączenie mnie z żadnymi innymi użytkownikami. Dobrego dnia.
  • Odpowiedz
  • 1
@XYZ91: wrzucił przecież z nowego konta @KonikSzeu, a teraz pali głupa, że to nie on. Akurat tego dnia kiedy miał coś wrzucić powstało nowe konto które wrzuca materiały które wcześniej nie były publikowane.
  • Odpowiedz