Wpis z mikrobloga

mirasy, czy istnieją jakieś bazy, które nie są słodkie? wczoraj kupiłem bazę z myślą żeby trochę "rozcieńczyć" aromat a okazało się że wypalam właśnie końcówkę samej bazy i nie różni się ona niczym od słodkich liquidów poza brakiem aromatu. Chciałbym po prostu olejek z nikotyną i bardzo neutralnym smakiem a najlepiej to jakbym po prostu parę vapował xd

#vape #epapierosy #epapieros
  • 8
  • Odpowiedz
@cleveland w sklepach z efajkami kupisz bazę 0 i nikotyne a nawet już gotowa bezsmakową bazę z nikotyną. Taniej wyjdzie kupić wszystko osobno
2 litry (litr gliceryny i litr glikolu) to ok 50 zł na allegro. Nikotyne to już albo przepłacasz w sklepie albo zamawiasz z zagranicy i to już taniej wychodzi
  • Odpowiedz
@cleveland ja kupuje takie coś i mieszam 50/50, do tego nikotyne (taniej to po znajomości albo przepłacić w sklepie. Dodaję aromaty i mam gotowe. Ty bez aromatu rób tylko faktycznie nie będzie to jak papieros. Są bazy nikotynowe tytoniowe. Nie znam się na nich bo ja aromaty dodaje
kupczyk - @cleveland ja kupuje takie coś i mieszam 50/50, do tego nikotyne (taniej to...

źródło: temp_file8502891972816753885

Pobierz
  • Odpowiedz