Wpis z mikrobloga

  • 1
@Theo_Y niektóre osoby Aseksualne mają libido tylko że w przypadku osób Aseksualnych z libido to nie działa tak że one chcą seksu ale tak czy siak potrzebuje wylądować tą energię w jakich sposób jak masturbacja
  • Odpowiedz
  • 0
@Theo_Y
Może się to tak wydawać ale Aseksualnym to jest spektrum i nie każdy osoba Aseksualna będzie taka sama grunt w tym że Osoby Aseksualne nie czują potrzeby uprawiania Seksu a to czy się masturbacja czy nie to już zależy
  • Odpowiedz
nie czują potrzeby uprawiania Seksu


@Aroacecel: ale to jeszcze coś innego, bo można nie czuć potrzeby seksu jako takiego, a mieć pociąg seksualny, tylko po prostu wybierać z jakiegoś powodu celibat
  • Odpowiedz
  • 0
@Theo_Y Nie powiedziałem nic o osobach homo bo chyba ty nie jesteś homo a hetero. Homoseksualiści też najpewniej czują potrzebe Seksu ale do osob tej samej płci lub do dwóch na raz
  • Odpowiedz
@Aroacecel: po prostu cenie precyzje wypowiedzi, szczególnie że temat nie jest dla mnie zrozumiały i nie wiem co to znaczy mieć libido w tym kontekście, szczegolnie ze fizycznie masturbacja wcale nie musi niesc ze soba zadnej przyjemnosci liczy sie kontekst. Rzucasz hasłami nie definiując ich za bardzo, dlatego jestem uszczypliwy
  • Odpowiedz
  • 1
@Theo_Y trudno jest mi to po prostu wytłumaczyć bo de facto nie da się inaczej Po prostu Aseksualne osoby nadal mogą mieć libido które działa u nich inaczej niż u osób hetero i homo
  • Odpowiedz