Wpis z mikrobloga

#gtaonline Czy rockstar nie widzi problemu z cziterami na publicznych sesjach? Przecież na każdej sesji jest cziter. Zrobiłem nową postać i po dwóch godzinach na sesjach publicznych mam juz 120lvl i ponad 20mln kasy. O #!$%@? w tym gtaonline chodzi? W jaki sposób rockstar zarabia na tych szarkach jak cziterzy rozdazją kase na lewo i prawo. Mówię tu o PC. #gra #gtav #gta
  • 8
@Kot89: GTA Online na PC jest w zasadzie nieoficjalnie porzucone przez Rocsktara. Dla przykładu, jedna z większych zmian jaką dodali w najnowszym update, czyli zwierzęta w świecie gry, została wprowadzona tylko na konsolach.

Poza tym, jest sporo contentu do którego można zyskać dostęp tylko przez subskrybcję GTA+, której też nie ma na PC, a za tym paywallem jest np około 200 aut usuniętych z podstawowej wersji gry, czy też różne premie
@BlackWidower: Cóż za głupoty, wersja online pc jest jak najbardziej dalej wspierana i nie została wcale porzucona a to co robią względem tego, nie ma pewnej zawartości na takowej jest między innymi marketingiem mającym zachęcić ludzi do kupna konsol. 200 aut usunęli z każdej wersji gry niezależnie od platformy, eventy są te same dla wszystkich platform. Wersja PC jak najbardziej istnieje i co więcej dalej gra w nią multum osób.
@Cztero0404: Oczywiście, że gra multum osób, sam gram i to widzę, co nie zmienia faktu, że wersja PC wydaje się być od jakiegoś czasu traktowana przez developerów z przymrużeniem oka.

Absolutnie nie dociera do mnie argument o marketingu. Nie może być tak, że wersja gry na PC ma zachęcać graczy do kupna tej samej gry w wersji konsolowej. To powinien być kropka w kropkę ten sam produkt, szczególnie przy tak ogromnej