Wpis z mikrobloga

Realny jest zakup działki budowlanej z prawem do budowy czegokolwiek innego niż kurnik 35m2 z linią brzegową jeziora za 200-250k gdziekolwiek indziej prócz Mazur? Jestem z Opolskiego i nie mam jak się wyprowadzić, nad jeziorami w Opolskim (Turawskie, Nyskie, Otmuchowskie) działek z linią brak/jeśli coś jest z fajnym dojściem to bardziej 400k za rekreacyjną 6-7ar. Myślałem o pojezierzu Poznańskim, bo jest to mało znany region w Polsce (i nie jest przeruchany turystycznie jak Mazury), ale ogólnie mało ogłoszeń. Ktoś przerabiał taki temat i może się wypowiedzieć, czy to realne, czy trzeba więcej siana?

#pytanie #pytaniedoeksperta #nieruchomosci
  • 3
  • Odpowiedz
Ostatnio znajomi kupili za 280 tys. Linia brzegowa odsłonięta, jezioro czyste i kompeltnie niekomercyjne (w pobliżu są inne, większe). Dzialka sprzedala sie w 1 dzień. Polowali na taką jakies 4 lata. Malutkie miasteczko (ale nie wieś). Zachodnipomorskie. Do wiekszego miasta (100tys.mieszkancow) jakies 35km.
Dzialka jest wąska i ze spadem, byc moze dlatego taka cena, bo koszty budowy będą wysokie. Dzialka z MPZP pod budowę jednorodzinną.
  • Odpowiedz
@Euph0: ech, ja się przeprowadziłem do Wrocka właśnie z okolicy pojezierza wlkp. i właśnie jedyne czego mi brakuje to jakieś sensowne czyste jeziora/kąpieliska (,)
  • Odpowiedz