Wpis z mikrobloga

Chciałbym napisać wywód o Wojtku Golasie bez S. Wiedziałem, że jest przygłupem, ale że jest to osoba totalnie bez honoru, z kompleksami i ego #!$%@? w kosmos przekonałem się wczoraj. Organizuje sobie człowiek galę, przejmuje się, stresuje, chce żeby wszystko było jak najlepiej, to przyjdzie ci taki Gola, który dobrze wie, że jest tam niemile widziany czemu Xayoo dał wyraz nie raz na streamie, że za nim nie przepada. Mówi mu dosłownie, że ma #!$%@?ć, nie jest to jego towarzystwo, nikt go tam nie chce, to na siłę tam zostaje i psuje wszystkim wokół humor, w tym mi. Ma #!$%@?ć na imprezę, przez co nie może bić się z Xayoo, po czym zostaje do absolutnie samego końca gali kibicować Boxdelowi i Wardędze, a myślę, że każdy dobrze wie, że ta trójka jakby tylko miała okazję, to jeden drugiemu wbiłby nóż w plecy gdyby tylko nadarzyła się okazja. Widać było, że Xayoo się to nie podobało, że Golas został i był lekko #!$%@? w tym oktagonie, szczególnie na początku, a nie jest to osoba pokroju Denisa czy innego #!$%@?, że będzie się pruł do Goli i robił aferę, bo ma za tą czaszką coś więcej niż chomik biegający w kółku, a po za tym wiedział, że taka afera by pewnie jeszcze bardziej #!$%@?ła klimat na gali. Stoi nad Sucharem zarządzającym całą galą jak #!$%@? zjeb, czytając czat, który #!$%@?ł go do spodu żeby #!$%@?ł itd. i mimo wszystko dalej tam został i jeszcze miał #!$%@? jakieś pretensje i nie dawał Sucharowi w spokoju prowadzić gali od strony technicznej. Na szczęście od około 21 wszystko się już w miarę uspokoiło i gala wróciła na właściwie tory, ale Xayoo mimo wszystko ciągle był taki nie swój i aparycja Golasa ciągle mimo wszystko gdzieś w tle psuła klimat na gali. Panie Golas, wstyd #!$%@? i hańba. Jak ty się nie potrafisz dobrze bawić, to chociaż nie psuj zabawy innym. Dziękuję za uwagę!
#famemma
  • 10
  • Odpowiedz
@dajkam1 Golas to ćwierćinteligent - do niego żadne sugestie nie dochodzą - nawet jak Xayoo mu powiedział 'dobra Wojtek jedzenie Ci stygnie', to ten bałwan odpowiedział mu 'o to bardzo miłe z twojej strony' i to Boxdel i Zadbany tłumaczyli mu, że to nie było wcale miłe. Więc, wszystkie sygnały jakie trafiały do niego w czasie gali, on po prostu nie rozumiał - 100k osób mówi mu żeby #!$%@?, a ten dalej
  • Odpowiedz
@dajkam1: @LadyRaspberry

Zapomnieliście dodać, że po tych wszystkich pociskach jeszcze chciał na streamie (charytatywnym swoją drogą) reklamować jakieś krypto i operator mu chyba z 2 minuty tłumaczył, że to zły pomysł.
  • Odpowiedz