Wpis z mikrobloga

@Niggalke: ojej szkoda że zostałem nazwany trolem ( ͡° ʖ̯ ͡°), proszę nie wyzywaj mnie, jestem zwykłym użytkownikiem. Po prostu śledziłem całą kampanie i całą poprzednią kadencję i wydaje mi się że nazywanie konfederacji przybudówką PIS to straszne nadużycie a nawet kłamstwo nawet jeśli nie celowe tylko wynikające z przekazu któryś mediów.

Powiedzieć że coś jest przybudówką PIS bo Konfederacja mówi:
"PiS PO jedno zło" to wydaje
  • Odpowiedz
@Niggalke: ale co może zrobić Konfa? Nic. To Ty zacząłeś jakieś insynuacje że Konfa to przybudówka PiSu. Co ma Konfa zrobić żeby Ci udowodnić że nie są przybudówką PiSu? Mówili tak w kampanii wyborczej, mówią teraz, głosują przeciwko zarówno PiS jak i PO. Na to wychodzi że Ty już masz zdanie wyrobione i nic Cię nie przekona to po co w ogóle ta dyskusja? xD Powiedz po prostu że masz wszystkie
  • Odpowiedz
@Microbiusz: bardzo ładnie napisane. Mimo, że się aktualnie nie zgadzam odnośnie merytoryczności (używanie kwiecistej polszczyzny to jeszcze nie jest to), to dotychczasowe wystąpienia Mentzena były całkiem rozsądne, więc jeśli tak to będzie wyglądało z ich strony oraz przy okazji pozbędą się ruskiej frakcji ze swoich szeregów, to mimo tego, że nie jest, ani nie będzie mi z nimi po drodze, to przestaną być w moich oczach pośmiewiskiem. No i oczywiście, jeżeli
  • Odpowiedz
@Rst00 co ma zrobić? No nie wiem... Może przestać być katolicką szurią ukrywającą się pod płaszczykiem wolnościowych idei? Przestać odstawiać akcje w stylu "wolność słowa dobra, ale tylko jak nie obrażasz mojego bożka". Może #!$%@? wykopać ze swoich szeregów wszystkich powiązanych z Kają Płodek i Orgio Szuris, którzy razem z pisowcami masują się po pleckach. Wtedy byłbym w stanie uwierzyć, że jest to w istocie "powiew świeżości". Ale nie wmawiaj mi, że
  • Odpowiedz