Wpis z mikrobloga

Beka że po tej całej szopce fame w postaci wystawienia biseksa na totalnych amatorów bez cienia siły czy umiejętności są tu tacy co plują na pozytywnego Sebka że wyruchał ich bez mydła, zwłaszcza że cała akcja wyszła totalnie komicznie zwycięstwem Indygo na wskutek dyskwalifikacji Druida xD

#famemma
Pobierz Towarzysz_Pawulon - Beka że po tej całej szopce fame w postaci wystawienia biseksa na...
źródło: temp_file7854339577336722903
  • 11
@Towarzysz_Pawulon: gościu, Wardęga chciał 1vs1 z olejnikiem ale mu na siłę wcisnęli gole i Fabiańskiego żeby podbić oglądalność main eventu. Z tego co mówią, to miało być Wardęga na oleinika, w międzyczasie gola miał unikać Fabiańskiego i potem zamiana zwyrol na Fabiańskiego. Ale że Olejnik wyskoczył do goli to nic się nie udało.
@Pleb12 też oglądałem przez kilka lat UFC i nie czułem żadnej rozrywki z oglądania freaków w charakterze sportu, zresztą paralityków jest cały świat a naprawdę dobrych jak w czołówce UFC kilkudziesięciu na całym świecie więc czemu miałoby mnie interesować to co jest takie niewyróżniające sie
@Towarzysz_Pawulon: różne są gusta. Dla mnie to fajna odskocznia od profesjonalnego mordobicia. Tym bardziej, że niektórych ludzi tak kojarzę, typu wardege który robił pranki, adbustera który kiedyś chciał zostać zawodnikiem MMA, kilku ludzi ze świata sportu. Fajnie jest zobaczyć ich bijących się freakowo.