Wpis z mikrobloga

@power-weak: Przecież to jest aktor! Ja na twoim miejscu zanim nazwe go giga czymś to sprawdził bym kto go wspiera od początku jego działalność w polityce! Jeżeli wiadomo kto go wspiera finansowo będzie wiadomo jakiej polityki można sie po nim spodziewać ( ) A że sie cieszycie że ora #!$%@?ów to nie znaczy że on będzie działał na rzecz Polski i Polaków! Poszukaj czy go czasem
Nie( ͡° ͜ʖ ͡°)


@power-weak: #!$%@? śmieszek NO ()

Ja się po prostu ciesze z tego że wykonuje dobrze swoją pracę jako marszałek( ͡° ͜ʖ ͡°)


Prosze cie! Bądź mądrzejszy od reszty i zacznij sie choć troche interesować sie kogo ty wspierasz ¯\(ツ)/¯ ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
I zdajesz sobie sprawe że gdyby
klasyk "Jakby nie plecy to..."( ͡° ͜ʖ ͡°)


@power-weak: A znasz takie powiedzenie! Follow the Money! ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ) I powiedz mi czy on tak se wskoczył do polityki i nagle został marszałkiem mającym wpływ na kraj bez żadnego doświadczenia i zaplecza finansowego! ( ͡ ͜ʖ ͡) Prosze odpowiedz mi
  • 1
@StaszekGGG

I powiedz mi czy on tak se wskoczył do polityki i nagle został marszałkiem mającym wpływ na kraj bez żadnego doświadczenia i zaplecza finansowego! ( ͡ ͜ʖ ͡) Prosze odpowiedz


Dołączył do koalicji to dlatego jest marszałekiem co to tego jak "skoczył" do polityki to praktycznie każdy polityk ma jakieś finansowe
Dołączył do koalicji to dlatego jest marszałekiem co to tego jak "skoczył" do polityki to praktycznie każdy polityk ma jakieś finansowe


@power-weak: Aha czyli jest wszystko git! (ʘʘ)

Wspóczuje ci! I zobaczysz jak sie wiat zmieni po 2025 ¯\(ツ)/¯

Ja już nie jedno widziałem po 89 Kto rządził i rządzi! Ja ci osobiście życze żebyś sie ogarnoł jak najszybciej!!! Będzie to z pożytkiem dla ciebie i rodziny
Spoko zobacze


@power-weak: Widziałeś tą reklame puszczoną w krajach zachodu w TV w czasie kowida (ʘʘ) ( ) Jak nie to polecam ci wyguglować czy na jutubie wpisać co to jest Agenda 2030 i kim jest autor książki The Grate Reset Klaus Shwab! Powiem ci że jest założycielem World Economic Forum WEF! Poszukaj czy Hołownia ten giga czad ma jakiekolwiek powiązania z
StaszekGGG - >Spoko zobacze

@power-weak: Widziałeś tą reklame puszczoną w krajach za...

źródło: Cy0r6HXUcAAx7a2

Pobierz