Wpis z mikrobloga

@power-weak: Przecież to jest aktor! Ja na twoim miejscu zanim nazwe go giga czymś to sprawdził bym kto go wspiera od początku jego działalność w polityce! Jeżeli wiadomo kto go wspiera finansowo będzie wiadomo jakiej polityki można sie po nim spodziewać ( ) A że sie cieszycie że ora #!$%@?ów to nie znaczy że on będzie działał na rzecz Polski i Polaków! Poszukaj czy go
  • Odpowiedz
klasyk "Jakby nie plecy to..."( ͡° ͜ʖ ͡°)


@power-weak: A znasz takie powiedzenie! Follow the Money! ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ) I powiedz mi czy on tak se wskoczył do polityki i nagle został marszałkiem mającym wpływ na kraj bez żadnego doświadczenia i zaplecza finansowego! ( ͡ ͜ʖ ͡) Prosze odpowiedz
  • Odpowiedz
  • 1
@StaszekGGG

I powiedz mi czy on tak se wskoczył do polityki i nagle został marszałkiem mającym wpływ na kraj bez żadnego doświadczenia i zaplecza finansowego! ( ͡ ͜ʖ ͡) Prosze odpowiedz


Dołączył do koalicji to dlatego jest marszałekiem co to tego jak "skoczył" do polityki to praktycznie każdy polityk ma jakieś finansowe
  • Odpowiedz
Dołączył do koalicji to dlatego jest marszałekiem co to tego jak "skoczył" do polityki to praktycznie każdy polityk ma jakieś finansowe


@power-weak: Aha czyli jest wszystko git! (ʘʘ)

Wspóczuje ci! I zobaczysz jak sie wiat zmieni po 2025 ¯\(ツ)/¯

Ja już nie jedno widziałem po 89 Kto rządził i rządzi! Ja ci osobiście życze żebyś sie ogarnoł jak najszybciej!!! Będzie to z pożytkiem dla ciebie i
  • Odpowiedz
Spoko zobacze


@power-weak: Widziałeś tą reklame puszczoną w krajach zachodu w TV w czasie kowida (ʘʘ) ( ) Jak nie to polecam ci wyguglować czy na jutubie wpisać co to jest Agenda 2030 i kim jest autor książki The Grate Reset Klaus Shwab! Powiem ci że jest założycielem World Economic Forum WEF! Poszukaj czy Hołownia ten giga czad ma jakiekolwiek powiązania
StaszekGGG - >Spoko zobacze

@power-weak: Widziałeś tą reklame puszczoną w krajach za...

źródło: Cy0r6HXUcAAx7a2

Pobierz
  • Odpowiedz