Wpis z mikrobloga

WTF #!$%@?
Dostałem vac bana na #cs2

Konto mam od 14 lat, w eq przedmioty o wartości 12k zł. Nigdy w życiu nie użyłem żadnego czita, ani w counter strike ani w żadnej innej grze online. Nie udostępniałem też nikomu konta. ICH PODUPIŁO. Ostatnio co drugi mecz grałem z #!$%@? cheaterami którzy po zgłoszeniach całego teamu nie dostawali bana, a mi go wrzucili bo "po zapoznaniu się z materiałem wideo z gry uznali, że zostało użyte zewnętrzne oprogramowanie wspomagające celowanie, wizję lub zapewniające inną nielegalną przewagę" XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Nie wykryli żadnego oprogramowania, tylko po demo debile stwierdzili że czituje. TO JEST JAKAŚ PARODIA

Będę się odwoływał, to już drugi w mojej historii niesłusznie nałożony ban na moje konto steam. We wrześniu 2022 roku dostałem VAC na PUBG gdzie po odwołaniu się po kilku dniach został ściągnięty. Trzymajcie kciuki bo jestem rozdupiony, te konto służy mi 14 lat i mam na nim nabite 9122h w różne gry. Jeżeli ten ban zostanie to chyba na zawsze wyleczę się z grania w te #!$%@? gry od Valve.
JBFC - WTF #!$%@?
Dostałem vac bana na #cs2

Konto mam od 14 lat, w eq przedmioty o w...

źródło: vac

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@JBFC: XD ja dostałem na realese bana za darmo. Jeśli byłeś czysty to powinien unban wlecieć. Ale fakt jak dla mnie to co #!$%@? Valve z tym cs2 to jakieś #!$%@? nieporozumienie(°° na main koncie nawet nie odpalam tego gówna, już #!$%@? w te skiny, sam znaczek z banem na koncie po tylu latach by mnie #!$%@?
  • Odpowiedz