Wpis z mikrobloga

@Poludnik20: zaraz będę oglądał europejski kanał Arte, bo wczoraj się zarejestrowałem i jak widać w prawym górnym rogu, już wysłali że jest coś ciekawego. A tam zawsze jest coś ciekawego. Ale póki co o tych wiatrakach.
wszystko co pis robił przez 8 lat było bezbłędne


@The_Rainman: to nie słuchasz w takim razie tego radia. Ale to też nie jest tak, że radio czy telewizję robi się jako agorę każdego poglądu. Na całym świecie tak jest. Doszukaj się we francuskich mediach publicznych jakichś ekspertów od Le Pen, w BBC od Nigela Farage'a, w Niemczech od AfD. Osobną sprawą jest czy to nie wpływa na większe zasięgi tych środowisk,
@Poludnik20: 99% specjalistów jest z pis albo redakcji polska Press. Tok fm to swoje idą w drugą stronę, do wyborów słuchałem tok fm, po wyborach pr24 bo fajnie się motaja przed zwolnieniem. Takie radiowe tvp info, tylko zdarza się trochę więcej neutralnych informacji że świata. Teraz cały czas grilluja projekt ustawy o wiatrakach, jako największą afere 3 RP. Tak naprawdę to jest najzwyklejszy projekt ustawy, który nie ma nic wspólnego z
@Poludnik20: mówiłem parę razy gdy trwała ta promocja, więc nie ma co zadrościć. Każdy mógł kupić. To jest sprzęt z ograniczeniami wydajnościowymi, ale do czytania i muzyki to jest dobre. Nie cieszyłem się z zakupu od czasu tych słuchawek z Pepco z 50 złotych. Do dziś używam i czynią mój dzień przyjemniejszym. Co najmniej Habsburgów Wheatcrofta i Historię Arabów z tych monografii Ossolinemu sobie przeczytam w najbliższym czasie. Takie są plany.