Wpis z mikrobloga

Mój aktualny laptop jest na wykończeniu więc muszę kupić nowy komputer. Jako że mam więcej miejsca pomyślałem żeby kupić sobie PC. Średnio się na tym znam. Czy możecie mi podać sklepy z gotowymi, złożonymi komputerami. (Sama skrzynka, bo peryferia sobię sam dobiorę) Chodzi mi o to żeby nie przepłacić bo allegro to największy scan i januszerka. Ogólnie to szukam czegoś z rtx 40xx bo chce wkoncu zobaczyć co to ten mityczny raytracing :)
#komputery #pcmasterrace
  • 10
  • Odpowiedz
@domp12
Lexar Ares 6000 cl30, b650m hdv m.2, ryzen zależy na jakiego cię stać. 7500f budżetowo 7800x3d nie budżetowo

Do tego, dysk, zasilacz obudowa GPU i chłodzenie jakiś endorfy fera 5 albo coś i masz komputer do grania
  • Odpowiedz
  • 0
A ile masz na to funduszy?
Jak bardzo chcesz gotowego to na x-kom maja spoko zestawy ladnie zlozone i ludziki sa zadowolone. Tylko poczekaj na promke. Bo od ceny ktora jest nie na promce obcinaja nawet po 1000-1200 zl za spoko sprzety wiec mozna wtedy cos wybrac. Nie rwij sie z zakupem bo juz po blek frajdeju i swieta ida wiec ceny w gore bo prezenty. Na spokoknie i na chlodno ogarniaj
  • Odpowiedz
@ruum mocno nieaktualne już te zestawy ceny ryskow 7000 mocno spadły ostatnioi w prawie tej samej cenie masz lepsze procki na przyszłościowej platformie
  • Odpowiedz
@yaso: nie do konca prawda
ramy ddr5 aktualnie szoruja cenami, ryzeny 7500f sa juz w miare normalnei dostepne (749 w proline), miesiac temu byly po 850/899
mobo b650m hdv juz za okolo 510 kupisz, co tez jest znacznie lepsza cena niz kilka miesiecy temu

ogólnie jest dużo taniej niż miesiąc czy dwa miesiące temu
  • Odpowiedz