Wpis z mikrobloga

Ostatnie "sukcesy" nasze kadry uświadomiły mi ile kompleksów mają Polacy. Ciągłe pisanie że nie powinniśmy jechać na euro nawet jeśli wygramy baraże bo to wstyd. Ten wstyd jest jednie w waszych głowach. Wstyd to byłby jeśli pojechalibyśmy nieuczciwie niczym Francja na mś 2010.
Nie piszę tego jako jakiekolwiek dla usprawiedliwienie piłkarzy czy PZPN.
Czytają komentarze w necie czy rozmawiając z obcokrajowcami na temat piłki nigdy nie pojawia się tekst o wstydzie a jedynie #!$%@? czy jakieś śmieszki z ich reprezentacji czy klubów. Mam wrażenie że fatalna gra naszej kadry to jedno z najlepszych rzeczy jaką wiele osób ostatnio spotkało.

Pamiętam jak po przegranym meczu z Mołdawią wszedłem na reddit poczytać komentarze. Musiałem mocno się nascrolować żeby znaleźć wątek meczowy w którym 90% komentarzy to byli Polacy piszący że to wstyd. Tego dnia na r/soccer największą ilością upvotów miał przedmeczowy wywiad ze Szczęsnym którego ani razu nie widziałem na wykopie xD

POLAKU CZY TY JUŻ DZISIAJ PRZEPROSIŁEŚ ŚWIAT ŻE SIĘ URODZIŁEŚ?

#mecz #polska #polacy #pilkanozna
  • 9
  • Odpowiedz
@JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy:

Pamiętam jak po przegranym meczu z Mołdawią wszedłem na reddit poczytać komentarze. Musiałem mocno się nascrolować żeby znaleźć wątek meczowy w którym 90% komentarzy to byli Polacy piszący że to wstyd.


A jak inaczej nazwać porażkę z drużyną będącą w okolicach 160. miejsca w rankingu FIFA, i to jeszcze po utracie dwubramkowego prowadzenia?
  • Odpowiedz
Ciągłe pisanie że nie powinniśmy jechać na euro nawet jeśli wygramy baraże bo to wstyd. Ten wstyd jest jednie w waszych głowach. Wstyd to byłby jeśli pojechalibyśmy nieuczciwie niczym Francja na mś 2010.

Czytają komentarze w necie czy rozmawiając z obcokrajowcami na temat piłki nigdy nie pojawia się tekst o wstydzie a jedynie #!$%@? czy jakieś śmieszki z ich reprezentacji czy klubów.


@JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy: nie wiem, może dlatego, że inne reprezentacje nie
  • Odpowiedz