Wpis z mikrobloga

@sthlm robiłem w OSK Gutowski, jak masz prawko na manual na B, to będziesz robił kurs na automacie i na automacie będziesz zdawał, ich autem. Jeździ się w sumie na luzie, jeśli na B masz trochę doświadczenia to bez problemu sobie poradzisz za pierwszym razem. Jesli jeździłeś wcześniej jakimś busem to jeździ się dokładnie tak samo, ale rozważ zrobienie od razu c+e, u nich taki pakiet razem z kwalifikacją to chyba 11,5
via Android
  • 0
Wlasnie rozmyślam czy samo c czy c+e ale jestes kolejna odoba ktora mówi zeby zrobic wszystko id razu. A jak z noclegiem u nich pokoj jednoosobowy i jedzenie w cenie?
via Android
  • 0
@zegarek_arek Wlasnie rozmyślam czy samo c czy c+e ale jestes kolejna odoba ktora mówi zeby zrobic wszystko id razu. A jak z noclegiem u nich pokoj jednoosobowy i jedzenie w cenie?
@sthlm ja wziąłem swój nocleg i sam się żywiłem to kurs kosztował 9k, ale za nocleg zapłaciłem 1500 i musiałem sam się żywić więc to w sumie podobnie wychodzi. Weź pod uwagę że kwalifikacji nie zrobisz w 2 tygodnie, od czasu jak zaczniesz kurs to musi minąć chyba 21 dni, żeby zdawać egzamin, ale to już możesz w swoim mieście zdawać, to sama teoria jest. Bierz oba kursy na raz, C ogarniesz
@sthlm nie ma za co :) tylko pamiętaj że to już nie jest cukierkowy kurs na B :) dasz radę na pewno :) jak będziesz jeździł z Józkiem to pozdrów go od Arka z Danii :) i daj znać jak Ci idzie, tu czy na pw, będę trzymał kciuki