Wpis z mikrobloga

Jakiś Ukrainiec kupił ode mnie telefon z przesyłką OLX. Wszystko legitnie na OLXie. Pisałem do wsparcia czy wsio OK - napisali że tak i pieniądze wpłyną jak odbierze paczkę. Trochę dziwnie bo zero korespondencji ze strony typa - tylko cyk i kupione.

Spakuję i wyślę - mam nadzieję że będzie OK. Trochę się obawiam wałków na tym OLXie. XD

#olx
  • 20
@naksu: tak samo jest na olx

@szczurek_87 z jednej strony nie ma czego się bać, bo ja jako kupujący na olx zostałem tyle razy osrany przez wsparcie w momencie oszustwa/wałka ze strony sprzedającego że raczej jesteś kryty ale z drugiej strony znając olx to mogą coś #!$%@?ć. Jedyne co on może zrobić to spróbować po odebraniu zgłosić że paczka była pusta
Trochę dziwnie bo zero korespondencji ze strony typa - tylko cyk i kupione.


@szczurek_87: 90% moich zakupów tak wygląda na olx, nikt mi i tak nie powie, że coś jest #!$%@? w przedmiocie który kupuję. Szkoda czasu na jałową gadkę.
@dlaczego_michau: @DaaN995 Nagrałem cały proces xD Najpierw tel włączony i pokazanie że działa. Potem pakowanie. Następnie droga do paczkomatu i nadanie przesyłki. Wszystko nagrane aż do zamknięcia paczki w urządzeniu i zniknięciu opcji otwarcia skrytki. Paczka non stop w kadrze. XD

Zobaczymy co z tego wyjdzie… :))

@rastafari85 No może i racja :)
@szczurek_87: A sprzedawałeś już coś kiedyś z przesyłką OLX? Ja pogoniłem kilka rzeczy ale jakiś czas temu zażądali ode mnie skanu DO w celu wypłaty środków, więc olałem tę formę wysyłki.
@szczurek_87: Podejrzewam, że chodzi o AML. U mnie się ta informacja pojawiła po kilku sprzedanych przedmiotach, raczej drobnicy, która w sumie kosztowała max 500 zł. Słyszałem historie, że ludzie dostawali takie żądania jak już sprzedali towar i kasa czekała zablokowana na koncie OLX.