Wpis z mikrobloga

Burger drwala sam w sobie jest dobrym pomysłem, który podchwyciło wiele lokalnych burgerowni. W sezonie chodziłem na niego nawet kilka razy. Obecnie w podobnej cenie można usiąść spokojnie w lokalu zamówić odpowiednik burgera drwala w zestawie z frytkami i każdy zadowolony. Nie rozumiem ani hejtu ani gloryfikacji. Każdy wie jaka jest cena i jaka jakość w sieciówce bo inne produkty są dostępne na codzień i nie wyglądają tak jak na reklamach. Ja jestem zadowolony bo dzięki tej popularności jem ten produkt w lokalnej restauracji, którą odwiedzam cyklicznie przez cały rok. W każdym aspekcie życia chcemy narzucać innym swoją racje. Ni ma synsu drodzy państwo. Jeśli ktoś coś lubi to wiadomości randoma z internetu nie zmienią jego zdania.
#mcdonalds #mcdonald
  • 1
@PanSzuchal: Jest poprawny i tyle. Jednak dla mnie zbyt zapychający, ale co kto lubi. Też nie rozumiem tego zachwytu tym bardziej, że w macu dostępny jest burger maestro który jest jak dla mnie nieporównywalnie lepszy i o ile nie najlepszy z wszystkich sieciówek