Wpis z mikrobloga

#juventus Zamierza powalczyć o pełną pulę w tym sezonie. Jeżeli pierwsza runda rozgrywek zakończy się pomyślnie, tzn. z niewielką stratą do lidera, który zapewne będzie grał puchary na wiosnę - prawdopodobnie Inter, to nie widzę innej możliwości jak tylko zaatakować Scudetto. Udało się poukładać defensywę. Wygląda to solidnie. Jeśli chodzi o Kelvina Philipsa to byłbym na tak. Jest to zawodnik świetny w odbiorze i pomimo, że nie gra, to zapewne same treningi pod okiem Guardioli wiele mu dały. Co do Sancho jestem sceptyczny. Zdecydowanie bardziej wolałbym Berardiego, który w ostatnich sezonach jest gwarantem asyst i bramek. Pod tym względem nie ma sobie równych w całej lidze. Jak dla mnie te dwa wzmocnienia oznaczałyby walkę o Scudetto do ostatniej kolejki. #seriea
giorgioborgio - #juventus Zamierza powalczyć o pełną pulę w tym sezonie. Jeżeli pierw...

źródło: temp_file9045839895607955757

Pobierz
  • 4
@giorgioborgio żeby nie było kibicuje Juve aczkolwiek kolejna fala, po calciopoli, mocno ostudziła moją sympatię. Ale uważam, że obecny sezon i miejsce Juve w lidze pokazuje jak cienka liga jest Serie A. Jeśli Juve pogrążone w chaosie jest tam w topie
@giorgioborgio: Phillips na papierze to dobry wybór, był podstawowym graczem kadry i zapracował na transfer do City. JEDNAKŻE miał sporą przerwę od regularnej gry i braki fizyczne. Przy innej sytuacji kadrowej i przy innym trenerze może okazałby się cennym nabytkiem, obecnie potrzeba piłkarzy gotowych na tu i teraz którzy wskoczą i dadzą przewagę, takich jak w moim mniemaniu np. De Paul. Co do Samcho to mam mocno mieszane uczucia, kojarzę go