Wpis z mikrobloga

#famemma
ok przesłuchałem tę beverly i gada właściwie z sensem, ale jestem w stanie zrozumieć, że według wszystkich powinna utkać bo jest spowinowacona z Rozparą

coś innego mnie ciekawi, skoro tam są sami obrońcy pedofili i źli ludzie to co tam robi sylwester? Jemu wolno współpracować z obrońcami pedofilami a reszcie nie?
Co do Sylwka to podziwiam umiejętność sterowania prostymi masami za rękę według własnej potrzeby.
  • 11
  • 1
@LadyRaspberry: za wpływanie na świadków jest areszt z miejsca, o tym właśnie mówię, zwyrol steruje wami jak tylko chce. Gdyby była bomba to by siedzieli w areszcie a nie kitrali się w pokoju obok na cage

Powtórzę, YT to nie jest sąd, wardęga to nie jest prokurator a widzowie to nie są sędziowie
@Kroledyp problem tkwi w tym, że musiałby to zgłosić świadek, lub osoba, która ma dowód na to, że świadek jest przekupiony/zastraszany. Masz rację, że najwidoczniej tego dowodu brakuje - jednak fakty są takie, że rozmowy dziwnej treści z osobą NIELETNIĄ były, a cały ich zapis ma prokuratura, więc mozliwe, że zarzut otrzyma, jedna osoba lub dwie, za mataczenie.
@alenajpierwkawa wiesz istnieje jeszcze możliwość, że medialnej ta Olciak się wycofała do czego ma prawo, ale na prokuraturze, po przedstawieniu jej screenów już taka hej do przodu nie była i powiedziała wszystko dokładnie, co i jak. Jednak, jeżeli przesłuchali ja wcześniej, a później Konop zaniósł wszystkie dowody - no to może być jedno wielkie xD.
Nie łudzę się, że ten proces będzie odtajniony, jednak jeśli kiedyś ktoś się zdecyduje na ujawnienie akt,
@LadyRaspberry lol ty serio wierzysz ze za jakieś gówniarskie pisanie 8 lat temu można zarzuty dostać? Więcej jest dowodow na to że te dziewuchy były zdemoralizowane niż to że baxton miał niecne zamiary wobec nich. XD

Dlaczego uważasz że ten telefon sprawia, że wraca do początku? Po paru wykopków rozpoznało glos? O ile to w ogóle prawda XD
@LadyRaspberry słabo znasz prawo, jeśli myślisz boxdel prawo złamał xd można uznać jego czyny za waypliwe moralnie ale prawa nie złamał, a to że te dziewczyny były zdemoralizowane to ma znaczenie w świetle prawa na które się powołujesz

Wardega potwierdził? LOL rozumiem ze wszystko co powie wardega bierzesz za pewnik i jedyna słuszna prawdę
Ok, nie mam pytań xd
@alenajpierwkawa a ja rozumiem, że ty naogladalas się prawa Marcina i jesteś alfą i omegą. Dziecko to dziecko. Dziecko nie wolno robić krzywdy tyle w temacie.
Taki sam zarzut, jaki dajesz mi do Druida, mogę skierować do Ciebie - czyli rozumiem, że wszystko co mówi Fame i Boxdel bierzesz za pewnik. Okej nie mam pytań. Bye.
@LadyRaspberry rozumiem, że jesteś jedyną z tych 13letnich wilczkow wardegi xd

Nie naoglądałam się prawa Marcina, bo on z prawe to niewiele wspólnego ma poza nazwa kanału xd pokaz choć cień dowodo że ktokolwiek poczuł się przez boxdela sprzywdzony? XD serio żeby mówić o krzywdzie potrzebny jest skrzydzony ale ty tylko powielasz narrację stasko i Wardęgi. Pokaz paragraf który złamał boxdel, jak taka mądrą jesteś xd

Co do drugiego nie wiem co