Wpis z mikrobloga

@dwarazyja mogło by zahamowac ale jakby była zima a nie że w dzień się biegało jeszcze w koszulce ciepło bywało czasami. Ten stawek musiałby mieć bardzo niska temperaturę. Tak naprawdę w tej temperaturze Borysek wygląda jeszcze na do zjedzenia. Wstawcie mięso do lodówki na 3 tygodnie i potem je obejrzyjcie.
  • Odpowiedz
  • 4
@krzysztof48: Mięso jest peklowane i zabezpieczone substancjami konserwującymi, gwarantuje Ci ze jak włożysz świnie z prawdziwego zdarzenia prosto po swiniobociu to porzygasz się po 2 tygodniach nie wspominając o 3 tyg
  • Odpowiedz
@krzysztof48: no to włóż coś niewypatroszonego do miski z wodą np rybę i wstaw do lodowki na 3 tyg. (Co ja piszę xD) myślę, że nie wytrzyma kilku dni. Dodać do tego bagienne mikroorganizmy...
  • Odpowiedz
@dwarazyja @Sylwia2137 tak ja wiem o tym dlatego w te bajki że typ tam leży 3 tygodnie nie wierzę. Niby znaleźli go pod Kępa wodną w TVN tak pisali ale to fizycznie samemu też trudne jest do wpłynięcia. Zresztą ktoś z was próbował kiedyś wbic w taką kępę. Ja miałem okazję i człowieka tam wbić było by ciężko.
  • Odpowiedz
  • 1
@Sylwia2137 wydaje się, że wiesz co mówisz, zajmujesz się tym zawodowo? Z ciekawości pytam, jakbym miał kiedyś jakieś zwłoki do autopsji to będę wiedział gdzie się zgłosić :p
  • Odpowiedz
Mnie zastanawia to czemu jego zdjęcie tak szybko trafily..wszędzie. Jak by chcieli udowodnic, ze rzeczywiscie jego znaleźli
  • Odpowiedz
  • 0
@skar: zawodowo nie, spora część rodziny zawsze kręciła się w zawodach medycznych i zgon też jest ciekawym temat iż może przybliżać nas do pytania co dzieje się po śmierci i co nas definuje jako istoty rozumne
  • Odpowiedz
  • 0
@ArchDelux: straszne przyznaje się jako różowa mam lekkie upośledzenie w szybkim ocenianiu stron szczególnie w odbiciu lustrzanym. A litera D zawsze mi sprawia kłopoty i często zdarza mi się walnąć gafę tak samo z "do" "to" przepraszam Pana lingwiste za to że też mogę się pomylić, bo przecież na wykopie sama elita i wszyscy wzorowo posługują się gramatyką
  • Odpowiedz