Wpis z mikrobloga

Największym problemem tego tagu jest to że siedzą tu same #!$%@?. Normictwo non stop na wykopie pisze o mordowaniu, prześladowaniu przegrywów i dostaje po 100 plusów przy każdym komentarzu. Ja natomiast tak dla beki zrobiłem ankietę, tak żeby im oddać, jak najlepiej popełnić samobójstwo żeby jak najwięcej ludzi wziąć ze sobą, to już tag się zesrał że "JAK TAM MORZNA! HALO POLICJA PROSZĘ PRZYJECHAĆ NA TAG!!!". Co ciekawe, same przegrwy się zesrały, nie normiki, i też mnie zgłosiliście do moderacji i dostałem bana.
Nigdy nie wyjdziecie z przegrywu, całe życie będziecie gnojeni, przez każdego i wszystko, spędzicie całe życie sami bo nikt nie chce zadawać się z #!$%@?ą. Boicie się wszystkiego, zwłaszcza że jak napiszecie coś brzydkiego to policja przyjedzie i was zabierze do psychiatryka. Na pewno policja ma czas czytać wysrywy na jakimś peruwiańskim forum ze śmiesznymi mongołami.
Taka prawda że nikt nigdy nie miał problemu przez to co napisał na wykopie. Mogę teraz napisać że idę zesrać się na wycieraczkę prezesa albo się zabić i nikt nigdy nie przyjedzie. Każdy ma w d00pie jakiś tag dla autystów.
Dlatego ja niestety opuszczam ten tag i daję go na czarno, bo nawet nie można się tu dobrze bawić
Nara
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
@Przegrywzyciowy0: Ale to było łatwe do weryfikacji bo zrobił zdjęcie, współpracownicy mogli rozpoznać i to zauważyć że rzeczywiście jest jak pisze.
Jakbym wstawił zdjęcie z AK47 w kabinie w jakimś uczelnianym kiblu i napisał "Okay let's go. Rush B" to też by to można było łatwo zweryfikować bo ktoś może wejść do tego kibla i zobaczyć mnie z kałachem. Ale jak sobie piszę byle gunwowpis, bez zdjęć, bez niczego to nic
  • Odpowiedz