Wpis z mikrobloga

Odnośnie tej thicc dziewczyny co pisałem wczoraj lub przedwczoraj, której rzekomo się podobam; przyznała mi się, że gość ją w hotelu przeleciał i potem powiedział nara (akcja z wczoraj). Niby z nią piszę i napisałem, że poczułem się z jakiegoś powodu zazdrosny, bo się chyba zauroczyłem, potem pisałem o tym że chyba nie jest mi dane w życiu mieć żonę, kobiet itd i chyba zostanę szwagrem i będę na divy chodził do końca życia, a ona o mnie coś tam walczy i tłumaczy, że ten gość wcale nie jest lepszy ode mnie, bo ją wystawił. Myślę, że jakby mi się z nią udało nawet to nie byłaby to zdrowa relacja. Do teraz mnie boli że innemu się oddała pewnie gościowi bogatemu z wielkim kogutem.
#przegryw #rozowepaski #ehhhhhhhhhhhhh #rynceopadaja
  • 22
@duzy240: Wiesz co? masz rację ja wyczuwam jakieś gierki psychologiczne i nie wiem w sumie do czego jestem jej potrzebny... Najpewniej jak mess zacznie działać znów na kompie to zrywam kontakt z nią. W sumie to odechciało mi się jej nawet ruchać, bo nie wiadomo czy gumek nie podziurawi.
@KasprowskiPL: Nie wiem czy pokusa warta zapalenia świecy, ale ciało ma mega i twarz uroczą. Ale czuję że skrzywiona jest. To teraz utrzymać kontakt do wypłaty dać na pokój na godzinę i oficjalnie przestanę być prawiczkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)