Wpis z mikrobloga

@damienbudzik: #!$%@? ale #!$%@? głupiego starego grzyba. Jeżeli ta aplikacja istnieje i ma pozwalać na identyfikację obywateli to powinna działać (zwłaszcza w takie dni) i powinna być zawsze uznawana.
To, że dla Ciebie ktoś kto korzysta wyłącznie z aplikacji znaczy, że jest idiotą, to coś na poziomie starego dziada który stał za mną w empiku i narzekał na "wynalazki" bo płaciłem blikiem i musiałem wpisać pin xD
Ciekawe ilu takich idiotów jedzie bez plastikowego dowodu za granicę a potem zdziwko przy jakiejś kontroli że nikt nie honoruje śmiesznej aplikacji


@Robert_K: Ja się tak przyzwyczaiłem że ostatnio na wakacje na Majorce nie wziąłem prawka xD. No i na miejscu chcę odebrać samochód z wypożyczalni i jak sobie przypomniałem o tym plastiku to się załamałem. Na szczęście znalazłem inną, lokalną wypożyczalnię gdzie pracowała Polka i mnie zrozumiała od razu i
@damienbudzik aaa zapomniałem o tym a jeszcze wczoraj miałem zabrać kartę wędkarska i zobaczyć ich miny, jakby nie patrzeć jest to legot dokument wydany przez starostę,.no cóż pozostaje czekać do prezydenckich