Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kurczakos1 a gdzie tam, lass dir Bier schmeckts i tyle :D a kilometrów nie liczę, ale plus minus tydzień temu ok 25, dzisiaj to nawet nie mam pojęcia xd mój rekord w jeden dzień bez spania to jakoś koło 80km, ale to nie w lesie w październiku, dzisiaj to w sumie 100% spontan
@kurczakos1 bo zdecydowałem się że jednak popracuję w sobotę, zeszło do 13:30, na mecz za późno, spać mi się chciało bo w tygodniu miałem popołudnia, to wkurzyłem się i zamiast iść spać pojechałem do lasu. aktualnie spać mi się ni chce w ogóle, wziąłem śpiwór ale łażę chyba do rana xD
@trzyakordy Ty jesteś szalony po prostu :-) Na swój sposób sam bym się czasem tak poszlajał tylko ja gaduła jestem i musiałoby być co najmniej duo.

Można by rzec, że uprawiasz leśne piwakowanie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@kurczakos1 gdybym sie oglądał na to, że muszę coś robić sam, to bym nie miał na koncie jakichś przygód jak z buta do Czech, spanie w domku na drzewie, bieganie maratonów albo spędzanie sylwestra na wędrówce lasem 70 km połączonej z morsowaniem o 6 rano xD
@kurczakos1 a gadać też lubię, zwłaszcza że to pomaga się uczyć języka. poniekąd z tym leśnym piwkowaniem to prawda, miałem znaleźć melinę wiatę i rozłożyć się spać niby, ale jak na razie to nogi niosą i jakoś nie chce mi się kłaść xD