Wpis z mikrobloga

#hotelparadise już mam dość tych fotek ze srochem z tiktoka - chłopak sobie zrobił dla jaj tiktoka a wy to łapiecie jak pelikany robiąc mu niezasłużony fejm.
Mam nadzieję że produkcja się ogarnie i do następnej edycji HP zaprosi mężczyzn, a nie chłopców - np. w stylu Pana z którym ma fotkę Oliwka.
kipman1 - #hotelparadise już mam dość tych fotek ze srochem z tiktoka - chłopak sobie...

źródło: oczek

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@kipman1: A to nie jest ten, który grał w filmie tej, która napisała książkę i prowadzała się z tym, co siedzi z tym drugim w fotelu tego programu o śpiewaniu?
  • Odpowiedz
@kipman1: boziu, jak ja tego gościa nie znoszę... dajcie jej kogoś innego, może Toma Hiddlestona czy Chrisa Hemswortha :) chodzi mi o urodowo :) wiem, wiem!!! Timothee Chalamet :) ten od Diuny i Mój piękny syn.
  • Odpowiedz
@HarryB: jak zaśmiałam z tego opisu i zagadki xD

Tak to ten typ z tego filmu od tej co na YT opowiadała o robieniu loda i matka wlizla, i ona też coś tam gdzieś tam z tym drugim z krzesła z programu o śpiewaniu bynajmniej jakby bajerowala xD
  • Odpowiedz
@psingwina: @HarryB @MajaF1
Noż kuźwa ,litości ,jakaś zaraza tu wlazła? epidemia z HP-nowskich nielotów zwojów mózgowych ??
o czym? o kim? wy piszecie,
tak bardziej po ludzku pliss,
przetłumaczcie to jakoś ,,bynajmniej'' tak żeby ,,przynajmniej coś zrozumieć
  • Odpowiedz
  • 0
@avirant: wszystko jest kwestią perspektywy, ale to twoja opinia na jakiej podstawie? Nie wnikam kim jest, a tylko jak wygląda - 90% uczestniczek HP wchodzi do programu i mówi że nie ma dla niej faceta w jej typie - podałem przykład faceta który by był w większości przypadków w typie wizualnym.
Z tego co widzę w swoim otoczeniu to jeśli dziewczyna jest wizualną topką 10/10 to i nie jest zainteresowana tylko
  • Odpowiedz
@kipman1: Na podstawie tego, że znam bardzo dobrze osobiście lub z dalszego otoczenia jakim kobietom/dziewczynom on się podoba, ale nawet i bez tego nie trudno to zauważyć (wystarczą media społecznościowe). No w twojej branży to, że tak wyglądający goście są targetem kobiet to akurat nic dziwnego. Gość jest przystojny i zadbany ofc, tego mu absolutnie nie ujmuję (stereotypowy ideał na ons). Ja znam sporo gości 5/10 (często bez hajsu) z laskami
  • Odpowiedz