Wpis z mikrobloga

UWAGA UWAGA wykopowicze ze Śląska i Zagłębia(na ten jeden dzień powinniście spokojnie do UE dostać wizy :P) spotykamy się w następny piątek(14) aby uczcić dzień nauczyciela a tak naprawdę spotkać się z innymi nickami, po drugiej stronie monitora, na co dzień egzystujących w okolicach Katowic. Miejsce spotkania Lorneta z Meduzą , godzina 19:30. Poniekąd ma być to rekompensata dla tych, którzy na grillu w WPKiW się nie mogli zjawić :). Tak więc @Destr0: (być morze więcej osób się zjawi tym razem;)) , @etherway: (może akurat będziesz w PL przy okazji mógłbyś wziąć trochę zielonej roślinki;)) @Volter: (poza przywitaniem można by było trochę pogadać:)) @Hajdzik: @ostr: @raider87: @jezier: @kozer: @dlaczegoale: @Krzysiek1203_88: @nama:(może akurat będziecie z kokerem albo nawet sama w K-ce) @Garreth: @matix32:(gdzie relacja z waszego grilla:P?) @bylejaki:(jw:P) @Tokarz:(to samo:P) @mejsieq: (spokojnie Buzek przyzna Tobie jednodniową wizę na teren unii :P) @krzysiulek: @guciooo: @Ze_Arcadio: @nitrotoxin: @Q-rek: @chantal69: @Bartas: @Rupert77: @yayo: zapraszam :) Pewnie jeszcze trochę okolicznych wykopków jest ale jestem zbyt zmęczony aby więcej osób znaleźć :P a poza tym mam jeszcze coś do zrobienia. Także będę wdzięczny za powiadomienie innych Ślązaków czy Zagłebiaków. Póki co nie ma sensu robić znaleziska ale jak trochę nas się zjawi w piątek na spotkaniu to można się wziąć za organizacje czegoś poważniejszego morze nawet namówić administracje na oficjalny zlot w naszym regionie. Jak będzie pewni, że przyjdziecie to potwierdźcie swoją obecność bo może warto będzie zarezerwować stolik ale dla 3 osób nie warto robić rezerwacji tak jak ostatnio w RŚ :D. Jak jakieś pytania możecie tutaj je zadać ale najlepiej kierujcie je do @lady_bird: bo ja się nie czuje kompetentny :P.
  • 71
  • Odpowiedz
@5th: ja tam byłem raz i z tego co pamiętam to nawet nie wchodziłem, bo to jest po prostu restauracyjka z krótkim konturem przy szybie, ze 4 - 5 miejsc. Na takie spotkanie lepiej umówić się do Hipnozy albo Boba. ale róbcie jak uważacie, mnie i tak nie będzie na 99%
  • Odpowiedz
@Hajdzik: Bob jest wiekszy, jet duze menu, ale drogie piwo, w lornecie lub na mariackiej mozna sie fajnie #!$%@?, plus w lornecie sa fajen zagryzki typu galert czy inksze, ja moge byc chetnie, ale bez zadnych fot i rozglosu.
  • Odpowiedz
@5th: bo generalnie nie wożę... tak tylko wziąłem na smaka parę ykhm ykhm cebulek tulipanów (bo przecież z tego głównie słynie Holandia ;) sam nie jestem smakoszem więc czy dobre najlepiej spytaj tej z Opola do której się nie odzywam ;)
  • Odpowiedz
@5th: Bardzo chętnie wezmę udział :)

Tak jak wspomniał ktoś wyżej lepszą knajpą na takie spotkanie jest Hipnoza (koło Placu Sejmu Śląskiego) lub w Bobie (ul. Chopina, koło LO Mickiewicza). W Bobie dodatkowa atrakcja - karaoke (nie trzeba nic płacić). Zarówno w Bob i Hipnoza w piątkowe wieczory są zapchane, więc trzeba to przemyśleć wcześniej i zrobić rezerwację albo wysłać weteranów wcześniej coby zajęli miejsca.
  • Odpowiedz