Wpis z mikrobloga

@Jimmybravo: wskaż mi timeline z filmu wardegi, albo jakis inny screen gdzie jest informacja, ze boxdel sie z kims spotykal. Na hotelu, cokolwiek. No i wytłumacz mi, ale tak logicznie, dlaczego aktualnie szambo wylewa się na niego, gdzie to stuu jest bohaterem całej tej afery?
@Pan_Slon: No tak, ale po cześci rozumiem tłumaczenie się, bo ma teraz łatkę pedofila i robi pod siebie ze strachu. Przecież z taką łatką, to nic tylko siedzieć zamkniętym w piwnicy, bo wyjście do ludzi może się bardzo źle skończyć. Oczywiście nie bronię żadnego z nich i uważam, że pospieszył się z tymi filmami. Uważam też, że 1 film, to był 100% niewypał z tą przekupiona laską, która jest kiepską aktorką.
@guts-purek: mam to w dupie, skladasz pozew o pomówienie i zabezpieczenie emisji materiału, wydajesz oświadczenie. choć faktem jest ze niektóre sprawy które w tym kraju mają miejsce są celowo wymierzone w oblanie czlowieka szambem, byle mocno.Wówczas zanim dojdziesz swoich racji w sądzie człek będzie zmielony i wykluczony po za nawias społeczeństwa
@Jimmybravo: nie no, przecież Ty masz już wiedzę ze tak było bo przecież nie rzucałbyś oskarżeń bez twardych dowodów na swoje słowa. Czy się mylę? No i czekam na wyjaśnienia czemu boxdel obrywa mocniej niż stuu
@Jimmybravo:

Szambo sie na Boxdela wylewa imo za jego sztucznosc i tanie granie na emocjach (bylem zakompleksionym gnojem ojoj)

-Argument, ze nie szukal dziewczyny na raz bo mial dziewczyne i ona nie byla na raz
-Internet raczkowal w 2015
-W 2015 wszyscy zakladali, ze dziewczyny sa prawdomowne
-Bo dzieci klamaly
-Jak to mowia: Graj w głupie gry, wygrywaj głupie nagrody.
-Haha wszystko beka, taka konwekcja TeamSpeak
-Argument dlugoletni zwiazek xd
-Pisalem