Wpis z mikrobloga

Nie umiem grać w skyrima... To znaczy przeszedłem kilka razy wątek mrocznego bractwa i gildii złodziei, wojnę domową, akademię magów i wiele innych... Ale zawsze to była jedna postać do jednego, max dwóch wątków. Bo jak przecież skrytobójca z łukiem ma iść do magów albo magiem walczyć w wojnie domowej. Dlatego jedna postać żyje te kilka godzin a ja nie umiem się zmusić żeby zrobić obieżyświata i pozwiedzać podziemia, zapolować na smoki i skończyć wątek główny... A przydało by się.
#skyrim
  • 3
@HachiRoku: mało tego... Mam postać koło 5 poziomu. Miał być ciężki pancerz, 1h z tarczą, jakaś regeneracja. coś w stylu paladyna ale myślę czy nie lepie było by zrobić obieżyświata z lekkim pancerzem i bronią 2h. A szkoda mi tych punktów wpakowanych w umiejętności...
@HachiRoku: ubijaj jak najwięcej zwierzyny na skóry i wytwarzaj skurzane hełmy, dodają tanim kosztem najwięcej doświadczenia do levelownia kowalstwa. Jak dobijesz do 100 w kowalstwie to rób jako legenadrkę i wbijaj ponownie, jak zrobisz legendarkę to wszystkie punkty z tej umiejętności wracają do puli do rozdania i możesz kowalstwo na nowo wbijać i otrzymywać nowe kolejne punkty. Ja nie mam już na co wydawać tych punktów xD