Wpis z mikrobloga

Cud miód malina. Żyjemy w kraju, w którym stosowanie tymczasowego aresztowania jest nadużywane i stosowane jako zasada przy środkach zapobiegawczych, a jeden z drugim chcą, żeby kogoś zamknęli dla poklasku. CZAICIE, ktoś kogoś nie linii tylko z tego powodu ma zostać aresztowany, to jest państwo w środku Europy, XXI wiek, naprawdę jestem załamany.
#famemma
niezdiagnozowany - Cud miód malina. Żyjemy w kraju, w którym stosowanie tymczasowego ...

źródło: IMG_20231005_143904

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany:

Na oko 1/3 tej afery dotyczy zatajania oraz mataczenia w sprawie domniemanej pedofilii. Ukrywania tego przed widzami, jak i przede wszystkim organami ścigania. Dochodzi też zastraszanie ofiar i świadków, np. przez leakowanie ich danych, jak wczoraj na filmie Boxdela. Mają dużo do stracenia, sądzisz że przyparci do muru przestaną?

Można nie lubić Wardęgi, ale w tym case zachował się jak trzeba.
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: Gościu a nie wystarczy już ze ta dziwke atencjuszke Boxdil wziął do wybielania? Troche siana, gróźb, obietnic i małolaty powiedzą czego scenariusz wymaga, niedoceniacie grubaska pod względem #!$%@?ństwa
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany:

Na razie to wygląda tak, że ta typiara jak dostaje kasę to zamyka dziób i zmienia narracje nie wygląda na specjalnie zastraszona.


Ergo mam wystarczająco dużo pieniędzy i pośrednio wpływów, mogę łamać prawo. To brzmi jak Rosja lub Białoruś.
  • Odpowiedz