Wpis z mikrobloga

#hotelparadise nie wiem,ale ja myślę,że to nie on zadał to pytanie...para ,która się nie integruje,nie zaprzyjaźnia się ze wszystkimi na siłę nie jest dla niego żadnym zagrożeniem,a wręcz odwrotnie.nikt za nimi nie stanie..i chyba Mallu też zaczęła wątpić..ale mam nadzieję,że to się wyjaśni i serio chcę się mylić( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
@zdenix333: A co jeśli pozostali uczestnicy stwierdza, że powinna wygrać relacja romantyczna?

Wbrew pozorom oni są dla niego zagrożeniem i to naprawdę dużym. sRoch ma wokół siebie swoje psychofanki, ale nie stworzył żadnej trwałej relacji, a z Sokiem był przecież "tylko 7 dni"
  • Odpowiedz
@zdenix333: Ja właśnie mam jakieś mieszane uczucia. Ogólnie jak ktoś mnie oskarża o coś czego wiem że nie zrobiłam wkurzam się i zwyczajnie obrażam. Roch dostał tak kociego ryjca na atak Marvina jakby miał zonk jakby mina mówiła jak oni sie #!$%@? domyślili że to ja , przecież jestem taki super sprytny XD
Z drugiej strony brałabym jeszcze pod uwagę Grycanke , ona lubi też działać w białych rękawiczkach zeby kogoś
  • Odpowiedz
@rozaliakiepska: dokładnie, zgadzam sie w 200%. Jego reakcja to jest dosłownie przyznanie sie do winy. Po nim spływa to co mu mówią Mostowiakowie i co o nim myślą, wazne ze nikt tego nie może udowodnić i bedzie szedl w zaparte ze swoją swietojebliwoscią.
  • Odpowiedz
@zdenix333: a nie jest tak, że lektor rozwiał wszelkie wątpliwości? A Malu zaczęła wątpić bo się nie przyznał i idzie w zaparte. Można wtedy jakieś wątpliwości mieć.
  • Odpowiedz