Wpis z mikrobloga

#przegryw huop teraz pracuje po 3-4 dni zdalnie, czasami cały tydzień (,tak wiem oski) i właśnie sobie uświadomił że teraz jak tak siedzi totalnie sam to z takich żywych dźwięków ludzi tylko słyszy panią w żabce jak zapyta "coś jeszcze?" ehhh a tak caaaly czas sam. A jeśli chodzi ogólnie to huop chyba najwięcej słyszy przez ten czas #ator włączę sobie filmik codziennie jak on pier##li przez godzinę i teraz uważam że to chyba mój przyjaciel już ehh
  • 12
  • 0
@EndThis: ja dopiero od września mam pracę biurowa, zaczynam w biurze ale tak mi się wydaje jakby kręcili nosem na to co robię w domu i czuje że zaraz z kołchozu mnie wywala
@DFWAFDS:

włączę sobie filmik codziennie jak on pier##li przez godzinę i teraz uważam że to chyba mój przyjaciel już ehh


I właśnie na m.in samotnych osobach żeruje ta hiena. Sprawia wrażenie takiego fajnego gościa, który #!$%@?, ale idzie posłuchać i nim zauważysz to sam zaczniesz przesiąkać antyukraińską narracją, chipami w szczepionkach, szukaniem wszędzie gdzie się da spisków, tak samo jak on każdą spiskową teorię będziesz traktować na serio etc (bo ta