Wpis z mikrobloga

Teraz Valve wykorzystało swoją pozycję monopolową i wrzuciło aktualizację z CSGO do CS2. Gdyby nie te posunięcie to CS2, aby zdobyć taką rzesze graczy musiałoby znowu czekać dekadę albo nigdy by nie miało tylu graczy. Wczoraj jak to zobaczyłem to przecierałem oczy ze zdziwienia jak CS:GO zmieniło nazwę na CS2 i kazało ściągnąć na nowo 27 GB. Jak to de facto są dwie różne edycje gry.

ps. Jak to pamiętasz to miałeś zajebiste dzieciństwo. Half Life: Counter Strike mod / Counter Strike 1.0. Pamiętam jak w to grałem na przełomie 2000/2001 w kawiarence internetowej. W domu z botami nie mogłem pograć, bo nawet nie miałem komputera na którym mógłbym to uruchomić. (https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=AB6gZ5jhSwg)

#cs2 #csgo #cs
prawilnik - Teraz Valve wykorzystało swoją pozycję monopolową i wrzuciło aktualizację...
  • 5
  • Odpowiedz
@prawilnik: Grało się na kafejkach oj gralo, tak jak prawisz, w domu nie było PCta, dopiero od wersji 1.5/1.6 gralo sie w domu po LANie na jakims starym blaszaku. Dla mnie 1.6 to była najlepsza wersja CS'a, w którą grałem najdłużej, CS:GO to już nie to samo dla mnie, teraz po 3 letniej przerwie wróciłem żeby trochę postrzelać, ale to już nie ten wiek i nie ten refleks :D
  • Odpowiedz
  • 0
@ElonMuskKochamCie: Niezła zmiana nazwy jak wywaliło wszystkie serwery społecznościowe. A głównie w to grałem, a nie żadne oficjalne rozgrywki rankingowe. Zmiana nazwy nie zajmuje 27 GB do pobrania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@prawilnik bo łatwiej jest odinstalować i zainstalować wszystko na nowo niż nadpisywać żeby gniło 8gb tekstur starych map. Serwery społeczności zawsze wywala przy większej aktualizacji kiedy są zmiany w silniku pozdro z fartem.

Fortnite też przeszedł z unreala 4 na unreala 5 i pewnie nawet tego nie wiesz bo nie zmienili nazwy to wszystko marketingowa bajera z tym cs2. Za tydzień będziesz grał dalej na mapach robionych pod CS source z
  • Odpowiedz