Wpis z mikrobloga

@HereAfter: To niech pan biegnie pierwszy, znów się nabiera kolejny na dobrze zorganizowane przedstawienie, a w tym czasie Tusk z Kaczyński siedzą sobie, piją kawkę, zagryzają ciasteczkami i z was się śmieją.
  • Odpowiedz
@HereAfter: wyrazić swoje oburzenie popisem na marszu popisu? XDDD was już nieźle pogrzało. Jeden program, jedno stanowisko, jeden socjalizm, a tu jakieś marsze oburzenia XD. Mam nadzieje, że swoją głupotą prawda? .... prawda? ( _)
  • Odpowiedz
rządzi PiS i ich rządy mnie oburzają. W wyborach zamierzam oddać głos na KO.


@HereAfter: Fajnie, ile szarych komórek pracowało nad tą decyzją? Znasz ich program wyborczy czy nie? Bo jeśli pis cię oburza to i ko będzie xd ale polak mądry po szkodzie, oh wait szkód już było tak wiele i dalej się nie nauczył.
  • Odpowiedz
  • 0
@Leszcz_Bagienny Mam na tyle lat żeby pamiętać rządy PO i brakuje mi takiego spokoju jak był wtedy. Możesz mówić co chcesz ale PiS jest niebezpieczny a KO to jedyna siła która może realnie odsunąć ich od władzy. Bede głosować na nich, żeby kiedyś moc głosować stricte za programem. Uważam że wygrana PiS może przekreślić szanse na kolejne wolne wybory. Prawda jest taka że jakakolwiek partia która ogłosi teraz odcięcie socjalu jest
  • Odpowiedz
Mam na tyle lat żeby pamiętać rządy PO i brakuje mi takiego spokoju jak był wtedy.


@HereAfter: I już przestaje czytać krótkowzrocznego człowieka z pamięcią złotej rybki. Pis pluje i po pluje ale po mniej jaki pan tusk łaskawy mniam. XD Brzydzisz mnie
  • Odpowiedz
przecież PO nie odwalało tego co PiS


@HereAfter: Odwalało, odwala i będzie odwalać. To jest jedna i ta sama partia. Ludzie przechodzą z jednego do drugiego bez żadnych hamulców. Tak jak pisałem wcześniej pro inflacyjny program mają taki sam, politykę zagraniczna identyczna, imigracja, nfz, dopłaty do wszystkiego, rolnictwo wszystko w to samo w tym samym kierunku. Poczytaj coś człowieku, bo bije od ciebie brak jakiejkolwiek wiedzy. Tacy jak ty wybierają
  • Odpowiedz