Wpis z mikrobloga

1. USA informowało państwa sojusznicze, że Rosja napadnie na Ukrainę, już w listopadzie 2021
2. Ukraina musi transportować zboże i inne artykuły przez Polskę, więc sytuacja na której możemy zyskać, bo oni mają interes do nas, możemy brać marże za transport itp.
3. Polski rząd orientuje się, że trzeba zrobić cokolwiek ws. zboża w lato 2023, półtora roku po tym jak było wiadomo, że będzie wojna.
4. Wojna handlowa polska-ukraińska xd

Nieważne czy warunki dookoła nas są korzystne czy nie, czy nas ktoś lubi czy nie (na to i tak nie mamy wpływu), ale my zawsze rozgrywamy to tak, że tracimy xd I to w sytuacji, gdzie mogliśmy zyskać. Jesteśmy piątym największym krajem w UE, komisarzem ds. rolnictwa jest Polak, a dajemy się pomiatać jakbyśmy byli Lichtensteinem.
#ukraina #polska #wojna
  • 10
@mial85: Tak, spieszno mi. Chcę was walić na pusty łeb. To kiedy? Nie odpowiedziałeś mi na moje pytanie. Tak spamowałeś na tagu o ataku wagnera na Polskę, a teraz morda w kubel?
@Adkos: nie wiem kiedy dokładnie powtarzam to wam milion razy nie siedzę w ruskim gensztabie żeby wiedzieć takie rzeczy, póki co ćwiczą, ćwiczyli zgrywanie się z partnerami z tego ruskiego nato więc obstawiam że będzie prowokacja i powiedzą że Polska jest agresorem i wtedy uruchomią to ruskie nato i się zacznie
@mial85: Co się zacznie? Zrozum przyglupie, że rosja robi pod siebie równo od ponad roku mi nie ma żadnych możliwości żeby zaatakować państwo należące do NATO. Naprawdę jesteś głupi